niedziela, 15 kwietnia 2018

Donice i pojemniki na kwiaty.

Korzystanie z donic na zewnątrz i wewnątrz to doskonały sposób na stworzenie pięknej oazy zieleni na przydomowych werandach, balkonie lub na dowolnej innej przestrzeni. Ogromny wybór w donicach i doniczkach, pozwala na kreatywność i elastyczność podczas projektowania zielonej żywej dekoracji, która wpasuje się do konkretnych potrzeb dla Ciebie i Twojego domu.

Zastosowanie pojemników z kwiatami to świetny sposób na natychmiastowe wprowadzenie do naszego życia koloru, zapachu i zielonego piękna. Sprawia to, że kwiaty są częścią każdego krajobrazu w środku oraz dookoła naszego domu.


Pojemniki na kwiaty

Jeśli Twoja przestrzeń domowa i ogrodowa wymaga rozmachu, wybierz się jeszcze tej wiosny, aby kupić rośliny i pojemniki do salonu, na ganek, taras lub balkon i dowiedz się, czego potrzebujesz aby skrupulatnie połączyć je z Twoim stylem. Tylko odpowiednie doniczki i donice zapewnią idealne wykończenie dla ogólnego obrazu każdego pomieszczenia.

 Możesz pokazać swoją estetykę każdemu, kto przejdzie do Ciebie w odwiedziny, a przy tym sam/sama skorzystasz na wielu walorach płynących z posiadania roślin w domu (np. oczyszczają powietrze z toksyn).

pokrowiec na doniczki

Cementowe donice

Drewniana donica na rośliny

Rośliny do mieszkania

Doniczki na rośliny i kwiaty

Jeśli chodzi o wybór materiału, na który chciałbyś/chciałabyś się zdecydować dla swoich roślin, tak naprawdę liczy się tylko Twoja osobista preferencja. Niemniej jednak, plastikowe donice są szczególnie godne polecenia, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne, są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie, więc łatwo jest je przenosić i aranżować. 

domowe pojemniki na kwiaty

Outdoor decor inspiration

Zewnętrzne donice

Pochodzenie zdjęć oraz produkty, dostępne na hubsch-interior.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

7 komentarzy:

 1. Same cudowności! Szukam i szukam idealnej doniczki na nóżkach dla mojej Monstery i nic. Albo za mała, albo za droga, albo w ogóle niedostępna..

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne propozycje ! Drewniany kwietnik gdzie można trzymać ksiązki jest the best.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super inspiracje! Takie pojemniki na kwiaty to świetna dekoracja. Muszę sobie sprawić coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne propozycje :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. `Doniczka z miejscem na książki najlepsza :)

  OdpowiedzUsuń