Ceramika zainspirowana naturą.

07:48:00 Cleo-inspire 13 Comments

Natura jest wspaniałą inspiracją do tworzenia wielkich dzieł. Nie ma nic piekniejszego niż wzorowanie się na jej naturalnym pieknie i cudzie życia. Dlatego nikogo chyba nie zdziwi, jak często pojawia się ona w wymyślnych projektach, w tym również w świecie ceramiki. 

Na poniższym zestawie możemy zobaczyć wspaniałe połączenie ceramiki składającej się z karafki z dwoma różnymi miseczkami/kubeczkami. Ich naturalnie wyglądający kształt zaczerpnięte zostały ze świata lasu, gdzie konary drzew stały się inspirującą wytyczną, jak i formą tej wyjątkowej sztuki ceramicznej.

Natura przejawiająca się w ceramice

W małym studiu w środku cudownego Paryża, japońska artystka Jin Jin, produkuje swoje niezrównane dzieła garncarskie. Wyjątkowe na swój sposób, z wielorakim zastosowaniem konsumenckim.

Ta wspaniała ceramika bez problemu odnajdzie się w wielu miejscach każdego domu. Idealna do kuchni, do mleka, oliwy, sosów, herbaty itd.. jak i również wspaniale może posłużyć jako wazon na kwiaty w salonie. Pozostawia więc cały wachlarz możliwości, w zależnosci od zapotrzebowania.

ceramika

Ceramika zainspirowana drzewami

Wyroby ceramiczno garncarskie

Wyroby garncarskie

 czarna ceramika

Zdjęcia oraz produkt dostępne na heimelig-shop.com.
Projekt: Atelier Mur Mur, Jin Jin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

13 komentarzy: