sobota, 23 grudnia 2017

W ten magiczny czas ....

Kolejny rok jak palcem strzelił. Grudzień, to już Święta! 
Zapachy unoszą się w kuchni, domy pięknie przystrojone światełkami, błyszczące bombeczki wiszą już na choince, a w zaciszu domu, słychać świąteczne piosenki. Tak, nadszedł już ten magiczny czas i jak co roku, zastanawiam się, kiedy zleciały te wszystkie dni przemykając niepostrzeżenie przez palce, a przecież wykorzystałam je na świąteczne przygotowania i oczekiwanie na tą upragnioną noc. 

Wigilia, tradycja, która należy tylko do Nas, do Polaków. Ten jedyny najważniejszy wieczór, na który czeka się przez cały rok. Dlatego taki magiczny, dlatego te wszystkie starania... 

Jak obchodzić Wigilię?

Dziś przychodzę do Was z życzeniami. Teraz, kiedy potrawy są już przyrządzone,  makowiec i pierniki upieczone, a jutro wystarczy zapiąć wszystko na ostatni guzik i jest - idealny wieczór. Z dala od rodziny w Polsce, ale blisko rodziny, którą mam tutaj, przy sobie i dla której staram się stworzyć idealną Wigilię. 

Kochani czytelnicy cleo-inspire, życzę Wam tworzenia ciepłych wspomnień i niezapomnianych chwil w te Święta. Aby rodzina była zawsze blisko Was, abyście nie czuli żalu, strachu, obaw, niczego, z czym w codziennym życiu musimy zderzać się na co dzień. W ten Wigilijny wieczór i okres Świat, cieszmy się tym co mamy, bo mamy wiele, dopóki mamy siebie

Czas Świąt

Życzenia na Boże Narodzenie

Christmas Time Decorations

Życzenia Świąteczne

Bożonarodzeniowe życzenia

Xmas Time

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze:

 1. Marysiu, życzę Ci zdrowych, radosnych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysiu, cudowne życzenia i dla Ciebie również, wszystkiego co najpiękniejsze, radości na każdy dzień i siły by marzyć :-)Wesołych Świąt :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, jak miło! Radosnych i spokojnych Świat również dla Ciebie!

   Usuń