piątek, 23 lipca 2021

Konewki ozdobą i dekoracją we wnętrzu.

 Świat designu nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Okazuję się, że z każdego pospolitego przedmiotu można uzyskać coś zwyczajnie  atrakcyjnego i niepozornego. Tak też jest w tym przypadku, zwykłej konewki do podlewania kwiatów. 

konewka do kwiatów domowych

Jak można zauważyć, poniższe projekty konewek, są nie tylko praktyczne, ale również stanowią idealną formę dekoracyjną we wnętrzu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wcale nie musimy ich chować gdzieś po szafach, lecz śmiało wyeksponować np. na półce. Muszę przyznać, że jest to bardzo sprytne rozwiązanie. 

konewka ogrodowa

konewki do kwiatow domowych

konewka do podlewania kwiatów doniczkowych

konewka do podlewania w domu

konewka ogrodowa duza

konewka ozdobna

konewka dekoracyjna

konewka metalowa złota

Zdjęcia oraz produkty, dostępne na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

3 komentarze:

  1. ja lubię takie babcine koneweczki, urocze są

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale świetne są te konewki! Wyglądają bardzo designersko :). Myślę, że mogą być bardzo fajnym i ciekawym dodatkiem do wnętrza. Mi najbardziej podoba się ta z ostatniego zdjęcia. Ma bardzo ciekawy kształt, poza tym lubię złoty kolor.

    OdpowiedzUsuń
  3. Taka dekoracja na pewno musi zagościć w moim ogrodzie. Mam konewki do podlewania roślin, ale nigdy nie widziałam dekoracyjnych. Są słodkie i urocze. Jak widać super się prezentują nie tylko w ogrodzie, ale także i we wnętrzach. Naprawdę fajna sprawa.

    OdpowiedzUsuń