sobota, 29 sierpnia 2020

Podkładki pod talerze.


Podkładka pod talerze firmy LindDNA to unikatowa mata stołowa wykonana ze skóry pochodzącej z recyklingu. Podkładka ta jest dodatkowo wodoodporna i bardzo łatwa do czyszczenia. Zakrzywiony, organiczny kształt nerki jest typowy dla wielu projektów marki, którą cechują przede wszystkim prostota i dekoracyjność.

Podkładka pod talerze LindDNA

Skóra używana do wyrobu podkładek LindDNA pochodzi z recyklingu , czyli ze skrawków skóry, a właściwie resztek, które powstają przy produkcji toreb, butów i innych elementów odzieży. Dzięki temu jest to produkt przyjazny dla środowiska i oszczędzający zasoby konwencjonalnej odmiany skóry. Poddana w ten sposób recyklingowi skóra z domieszką gumy jest szczególnie wytrzymała, odporna na wodę i zabrudzenia oraz łatwa do czyszczenia.

Podkładki są dostępne w czterech różnych rozmiarach oraz w różnych skórzanych powierzchniach i kolorach.

Szara skórzana podkładka

Skóra do wyrobu z recyklingu

podkładka w kształcie nerki

 Skórzane podkładki pod talerze

 Skórzana podkładka w kształcie nerki


Blog o wnętrzach

Home Decor Blog

Zdjęcia oraz produkty dostępne na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

6 komentarzy:

 1. Świetne i modne są te podkładki. Bomba

  OdpowiedzUsuń
 2. Podkładki pod talerze zawsze kojarzyły mi się z czymś tandetnym, ale propozycje które pokazujesz zupełnie zmieniły moje poglądy. Mogą fajnie podrasować wygląd stołu i wnętrza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylowe i modne są te podkładki.

  OdpowiedzUsuń
 4. 22 YR OLD NUCLEAR POWER ENGINEER TEADOR SIMON, HAILING FROM WESTMOUNT ENJOYS WATCHING MOVIES LIKE SUKIYAKI WESTERN DJANGO AND MOTOR SPORTS. TOOK A TRIP TO SAN MARINO HISTORIC CENTRE AND MOUNT TITANO AND DRIVES A BRONCO. POLECANE DO CZYTANIA

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny blog! będe częściej tu zaglądać

  OdpowiedzUsuń