piątek, 24 lipca 2020

Meble ogrodowe z baldachimem.

W meblach ogrodowych z całą pewnością tkwi pewien urok, przywołują one myśl o słonecznym dniu w ogrodzie, popijąc przy tym herbatę pod jabłonią, czy odpoczywając na bujanym fotelu na werandzie i słuchając śpiewu koników polnych. Sami przyznajcie, że można się rozmarzyć....
Jednakże wybór mebli zależy od tego jak prezentuje się nasz ogród czy taras. Meble nie powinny naruszać naturalnego charakteru otaczającej przyrody i z pewnością powinny pasować do ogólnego stylu ogrodu.

Przy wyborze mebli warto również pomyśleć o innych czynnikach, takich jak uzyskanie osłony.
Dlatego zadaszenie w ogrodzie, czy tarasie, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć relaksującą i wygodną przestrzeń na zewnątrz, zapewniając przy tym dodatkową ochronę przed słońcem, a nawet deszczem. 

Meble ogrodowe z baldachimem

Ciekawym i klimatycznym rozwiązaniem jest zastosowanie baldachimu, który nie tylko będzie nas chronił przed czynnikami zewnętrznymi, ale wpłynie również na atmosferę i charakter w ogrodzie, tarasie, werandzie, a nawet na balkonie.  Sprawi, że będzie prezentował się elegancko i podniesie tym samym wizualnie atrakcyjność miejsca zewnętrznego. 


Baldachim przy kanapie

 Białe meble ogrodowe

 Baldachim w ogrodzie

Garden furniture with a canopy

Projekt - Paola Navone. 

Zdjecia oraz produkt - artilleriet.se.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy:

 1. Marzy mi się duży ogród z takimi biało drewnianymi mebelkami, może kiedyś spełnię to morzenie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sezon ogrodowy w pełni, dlatego warto skorzystać z ciepłych, letnich dni i spędzać jak najwięcej czasu w ogrodzie, na świeżym powietrzu :) Meble z baldachimem są na pewno fajną inspiracją :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż chce się już teraz posiedzieć w ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe inspiracje. Na żywo musi wyglądać jeszcze lepiej

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podobają mi się takie meble. Będą pasowały do drewnianego tarasu. Drewniany taras wygląda świetnie, wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj drewna i je zabezpieczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogród pełni dla mnie strefę relaksu. Uwielbiam w słoneczne popołudnia, gdy już za oknem jest lepsza pogoda, spędzać tam czas na odpoczynku z dobą książką i kawą. Przez to przywiązuję dużą uwagę do tego, jak jest on urządzony. Staram się zawsze wybierać wysokiej klasy meble ogrodowe, a za niedługo nawet zamierzam postawić na nim nowoczesną altanę ogrodową, gdzie będzie można w upalne dni schować się od rażącego słońca.

  OdpowiedzUsuń