piątek, 17 kwietnia 2020

Zostań w domu i zajmij się ogrodem.

W obecnej sytuacji, gdy zmuszeni jesteśmy pozostać w swoich domach, dużym komfortem cieszą się osoby z ogródkami, tarasami, a nawet niewielkim balkonem. Aktualnie te miejsca doceniamy bardziej niż przedtem. Nie ma w tym nic dziwnego. Po szarościach zimy, gdy możemy w końcu cieszyć się urokami słońca i zachwycającą nas do okoła wiosną, coraz chetniej wychodzimy na zewnątrz. Jednakże w obliczu grasujacej pandemi, doceniamy bardziej nasze przydomowe zacisza. 

Spójrzmy na to nieco optymistyczniejszym okiem i potraktujmy to jako wymówkę aby zająć się ogrodem, tarasem czy balkonem. Jest to wręcz idealny okres aby doprowadzić te miejsca do porządku i wręcz je podopieszczać. 

 zostań w domu i zajmij się ogrodem

Meble ogrodowe posiadają wiele zalet, dzięki nim uzupełnimy szybko puste miejsce i będziemy mogli cieszyć się komfortem i odpoczynkiem na słońcu. Możemy kupić te najzwyklejsze lub te jakościowe, które posłużą nam na kilka dobrych sezonów.  Koniecznie dodajmy trochę zieleni i kwiatów, oraz dodatki w postaci poduszek czy lampionów i od razu chętniej poczujemy się w okręgu naszego mieszkania. Sama przyjemność! 

 Fotel do ogrodu

 Meble do ogrodu

 Jak zaaranżować ogród?

 ława do ogrodu

 Blog wnętrzarski


Kolekcja - Gervasoni

Produkty dostępne na: artilleriet.se


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze:

  1. oj tak, pogoda sprzyjająca więc naprawdę można podziałać :) swoja drogą super mebelki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja z racji akcji ,,zostań w domu" zdążyłam wymienić ogrodzenia, założyć ogródek warzywny (na zewnątrz) i ziołowy ( w kuchni, w doniczkach), a także przesadzić wszystkie kwiaty, dobrze że to już koniec bo zbrakło by mi prac ogrodowych ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sezon na ogrodowe posiedzenia uważam za otwarty :). Pogoda robi się coraz bardziej korzystna, aby spędzać na świeżym powietrzu więcej czasu. W tym sezonie chciałabym się szczególnie zająć moim ogrodem - mam tam wiele do uprzątnięcia. Chciałabym również wymienić meble ogrodowe na jakieś nowe, więc bardzo Ci dziękują za tą inspirację.

    OdpowiedzUsuń