czwartek, 23 sierpnia 2018

Przyjemności z grilowania na świeżym powietrzu.

Sierpień, pełnia lata, grillowanie na zewnątrz jest całkowicie naturalne. Spotykamy się rodzinnie lub ze znajomymi, najchętniej w ogrodzie, przygotowywanie na grillu posiłki smakują zupełnie inaczej niż te, do których przywykliśmy w ciągu roku. Przy tym, cieszymy się otaczającą nas naturą.

Niektóre z takich "ognisk (nie)domowych" możemy wykorzystywać przez cały rok. Potrzeba tylko odrobinę chęci, miejsca i dobrego grilla. W okresie zimniejszym, jesienno-zimowym możemy dodatkowo z korzyścią ogrzewać się przy cieple wydobywającym się z palącego drewna. Jak więc widać, inwestycja w dobrego grilla może okazać się być całkiem opłacalna. 

Przyjemności z grilowania na świeżym powietrzu

Umilanie sobie sezonowych chwil w ten sposób jest bardzo dobrym i zachęcającym sposobem na spotykanie się w większym gronie i spędzenie większej ilości czasu na zewnątrz. Korzyść z tego płynąca będzie widoczna gołym okiem.

Przy użyciu grilli podręcznych, czyli takich które wszędzie ze sobą można zabrać, nie będziemy ograniczeni do posiadania tarasu czy ogrodu. Wielu z nas mieszka w apartamentach, gdzie dostępne są tylko balkony. W takich blokach i wieżowcach bardzo często  jest zakaz używania grilla, aby nie przeszkadzało to sąsiadom oraz ze względów bezpieczeństwa, dlatego przenośna opcja jest ciekawą alternatywą. 


piknik na jesień

pojemnik na ognisko do ogrodu

Jak upiec kasztany?

pojemnik na ognisko

höfats - Triple Feuerschale

Grill na taras

Jedzenie na świeżym powietrzu

Grill, który można postawić na stół

Podręczny grill przenośny

Produkty dostępne na connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

12 komentarzy:

 1. Jak się napatrzę na takie zdjęcia to aż chcę mieć dom z ogródkiem i mieć możliwość zaproszenia do niego znajomych :) Fantastyczne rozwiązania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja liczę, że za parę lat i my takie marzenie zrealizujemy. Na razie pocieszamy się przytulnym balkonem :)

   Usuń
 2. Super rozwiązanie nawet na tarasie można by sobie takie rozwiązanie zastosować. Myślę że to bardzo fajne jest. Bo jednak grill to grill i nic tego nie podrobi tego smaku kiełbaski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inspiracja do tego by rozpalić grill :-).Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł na grill :) Wspaniałe inspiracje :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również jestem fanką grillowania. Gdy tylko robi się nieco cieplej, to grill jest u mnie obowiązkiem! :) Sama w swoim ogródku mam murowany grill, ale także miejsce, gdzie można urządzić palenisko. Takie rozwiązania są świetne dla osób, które chcą więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Przez to warto jest mieć np. również altankę w swoim ogródku, gdzie można byłoby schować się w przypadku niepogody.

  OdpowiedzUsuń