czwartek, 23 sierpnia 2018

Przyjemności z grilowania na świeżym powietrzu.

Sierpnień, pełnia lata, grilowanie na zewnątrz jest całkowicie naturalne. Spotykamy się rodzinnie lub ze znajomymi, najchętniej w ogrodzie, przygotwywanie na grilu posiłki smakują zupełnie inaczej niż te, do których przywykliśmy w ciągu roku. Przy tym, cieszymy się otaczającą nas naturą.

Niektóre z takich "ognisk (nie)domowych" możemy wykorzystywać przez cały rok. Potrzeba tylko odrobinę chęci, miejsca i dobrego grila. W okresie zimniejszym, jesienno-zimowym możemy dodatkowo z korzyścią ogrzewać się przy cieple wydobywającym się z palącego drewna. Jak więc widać, inwestycja w dobrego grila może okazać się być całkiem opłacalna. 

Przyjemności z grilowania na świeżym powietrzu

Umilanie sobie sezonowych chwil w ten sposób jest bardzo dobrym i zachęcającym sposobem na spotykanie się w wiekszym gronie i spędzenie większej ilości czasu na zewnątrz. Korzyść z tego płynąca bedzie widoczna gołym okiem.

Przy użyciu grilli podręcznych, czyli takich które wszędzie ze sobą można zabrać, nie będziemy ograniczeni do posiadania tarasu czy ogrodu. Wielu z nas mieszka w apartamantach, gdzie dostępne są tylko balkony. W takich blokach i wieżowcach bardzo często  jest zakaz używania grila, aby nie przeszkadzało to sąsiadom oraz ze zwględów bezpieczeństwa, dlatego przenośna opcja jest ciekawą alternatywą. 


piknik na jesień

pojemnik na ognisko do ogrodu

Jak upiec kasztany?

pojemnik na ognisko

höfats - Triple Feuerschale

Grill na taras

Jedzenie na świeżym powietrzu

Grill, który można postawić na stół

Podręczny grill przenośny

Produkty dostepne na connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

11 komentarzy:

 1. Jak się napatrzę na takie zdjęcia to aż chcę mieć dom z ogródkiem i mieć możliwość zaproszenia do niego znajomych :) Fantastyczne rozwiązania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja liczę, że za parę lat i my takie marzenie zrealizujemy. Na razie pocieszamy się przytulnym balkonem :)

   Usuń
 2. Super rozwiązanie nawet na tarasie można by sobie takie rozwiązanie zastosować. Myślę że to bardzo fajne jest. Bo jednak grill to grill i nic tego nie podrobi tego smaku kiełbaski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna inspiracja do tego by rozpalić grill :-).Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł na grill :) Wspaniałe inspiracje :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń