środa, 25 września 2019

Sposób na naklejki z tablicą kredową.

Od dawana malowanie ścian farbą kredową to ciekawy "zabieg" wykonywany w dekorze (sama mam wymalowany kawałek ściany w kuchni). Bardzo poręczny i praktyczny, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Aktualnie na rynku można znaleźć również naklejki i całe płótna takiej imitacji farby kredowej. Jest to ciekawa alternatywa, dla tych, którzy nie chcą malować całej ściany, czy brudzić się farbą. Wykorzystanie naklejki jest mniej pracochłonne, a efekt taki sam - może nawet lepszy.

Jak wykorzystać naklejkę z tablicą kredową?

To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i w różnym celu.  Takie niepozorne naklejki tablicowe mogą tworzyć atrakcyjne akcenty w wystroju domu. Od centralnego punktu domowego po organizację kuchni, od inspiracji do domowego biura po rozrywkę dla gości. Możliwości są nieograniczon!

Zainspiruj się również artykułem o naklejkach korkowych.


DEKORACJA ŚCIENNA

Naklejki i płótna są na tyle łatwe w obsłudzę, że można je przycinać i tworzyć ciekawe, kreatywne elementy. 

Pomysły na naklejki z tablicą kredową

Naklejki z tablicą kredową do pokoju dziecka

PLANER

Centralnie zlokalizowany planer to idealny sposób na utrzymanie organizacji i porządku dla całej rodziny - plan zajęć, tygodnia, miesięcy, lista zakupów na tablicy kredowej itd... to świetny sposób, aby uczynić ten obszar funkcjonalnym. Ogromna tablica jest idealnym adaptowalnym punktem centralnym gdzie bez problemu można wszystko wpisywać i zmieniać.

Naklejka tablica kredowa


Plan dnia na tablicy kredowej

Tablica kredowa do powieszenia na ścianie

ETYKIETY 

Odręczne kredowe etykiety to wyjątkowy sposób na dodanie stylu i porządku - w kuchni, ogrodzie, na biurku, w pokoju dziecka. Wszystko może mieć swoją naklejkę, aby łatwiej było nam odnaleźć to, czego potrzebujemy. 

Naklejki z tablicy kredowej

12 komentarzy:

 1. takie ściany czy naklejki pomagają w organizacji :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam bardzo porysowaną ścianę, a miejscami nawet farba jest zerwana do tynku-nie polecam przyklejania rzeczy do ściany taśmą (nawet malarską). Zastanawiam się, czy taka naklejka skutecznie zamaskuje niedoskonałości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że można spróbować, a jeśli nie taką, to korkową, też można kupić samoprzylepne, w dużych formatach. Ja podobne doświadczenie miałam z taśmami do wieszania ram. Myślę, że to też zależy od marki - jakości tasmy.

   Usuń
 3. Bardzo lubię tablice kredowe. U siebie mam taką tablicę w kuchni oraz naklejki na przyprawy.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też mamy w kuchni pomalowany kawałek ściany. Jest to bardzo praktyczne i świetnie wyglada.

   Usuń
 4. Lubię bardzo farbę kredową, zamierzam jedną ścianę nią w domu potraktować:-)))
  Pozdrawiam serdecznie:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, polecam sama.
   Pozdrawiam również i życzę miłego dnia

   Usuń
 5. Uwielbiam farmę kredową. W kuchni sprawdza się idealnie, do zapisywania co trzeba kupić. Do tego pomalowałem też kawałek ściany w pokoju syna - w końcu ma się gdzie wyżyć artystycznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super. Jest to świetne rozwiązanie do każdego domu.

   Usuń