środa, 10 października 2018

Ułatwiają utrzymanie porządku. Kosze filcowe.

Kosze posiadają tą cudowną moc, dzięki której znajdują miejsce na wszystko i sprawiają, że wszystko jest na swoim miejscu.  Są one idealne do przechowywania zaskakujących zestawów przedmiotów codziennego użytku. od zabawek, po ubrania, książki, gry, kable, itd... 

Filc to przede wszystkim świetny materiał do przechowywania, ponieważ jest stosunkowo lekki, ale za to bardzo mocny. Nic więc dziwnego, że został wykorzystywany do produkcji koszy i pudełek, które można wykorzystać w domu. 

Użycie koszy filcowych

Warto tu daodać, że kosze, to kolejny element, zaraz po świecznikach, bez których nie wyobrażam sobie okresu jesienno-zimowego we wnętrzu. To takie akcesoria "must have", przydatne do wszystkiego.  Nie tylko w celu organizacyjnym, ale również dekoracyjnym. Zawsze można wrzucić do niego poduszki czy kocyk, a nawet ciepły sweter. Są elelemntem niezawodnym, a do tego, wykonane z filcu, nadają podwójnego efektu przytulności. 

Mniejsze gabarytowo kosze i pudełka filcowe, będą doskonale prezentować się na półkach pośród innych akcesoriów i dekoracji. Można w nich schować małe rzeczy, jak paragony, klucze, długopisy, dzięki czemu będą stanowić eleganckie skrytki, a niepotrzebne rzeczy nie bedą leżeć nam na wierzchu, za to zawsze będziemy mieć do nich łatwy dostęp. 

 ORGANIZACJA PRZY BIURKU

 TORBA FILCOWA

felt basket storage ideas


 PRZYDATNE KOSZE Z FILCU

 ORGANIZACJA NA PÓŁCE

 DO CZEGO PRZYDAJĄ SIĘ KOSZE?

FILCOWY KOSZ

 KOSZE I KOSZYKI

Powyższe filcowe kosze, można nabyć na connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

6 komentarzy: