czwartek, 6 września 2018

Nie tylko zwykły notes. Zeszyty Type Hype.

Temat ten, z powodzeniem możnaby podpiąć pod artykuły wiążące się z powrotem do szkoły, ale czy tylko? Oczywiście, że nie. Wielu z nas używa na codzień notesów. Pomimo nowoczesnej technologii, która sprawia, że nie są one nam tak bardzo potrzebne i można je zamienić na te elektroniczne, wielu z nas wciąż korzysta z tradycyjnej wersji. Czy to słabość do pięknego papieru, na który możemy przelać swoje myśli? Być może. A może piekny design, którym zachwycają nas ich okładki? 

Już wielcy artyści, dziennikarze, pisarze etc. nosili ze sobą zeszyty, po to, aby po drodze swojej codzienności móc zapisywać swoje wrażenia ze świata. Pisanie to nie tylko praca, to również przyjemność i hobby, podobnie jak z pisaniem listów, które na papierze wychwytują obfitość życia i nasze myśli.

 Zeszyty z typografią

Notesy zawierają bogactwo nieskończonych uczuć i emocji. Świat każdego z nas składa się z wielu aspektów, a każdy dzień jest osobistym darem. Każda chwila zatrzyma się tylko wtedy, jeśli ją zapiszesz. Trudno byłoby móc się powstrzymać przy kupnie choćby jednego, pięknie zaprojektowanego zeszytu, który tak naprawdę, zawsze do czegoś nam się przyda. Jako pamiętnik, dziennik podróży, albo tak zwyczajnie, to zapisywania listy zakupów. 

 notes na rysunki

 Notebook Modern design

 Back to school with Type Hype


 Eleganckie notesy

 Typografia

 Notesy na rysunki

Zeszyty do nabycia na typehype.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Przepiękne propozycje! Ja właśnie należę do tej grupy wzrokowców, którzy nie tylko muszą mieć wszystko zapisane, ale i uwielbiają do tego wracać :) Mam już kilka osobistych notatników i zawsze uśmiecham się na ich myśl.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie i kreatywnie wydane notesy :) Od razu wpadają w oko :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wielką ochotę na taki notes. Czy mikołaj to słyszy ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie zeszyty! Mam kilka podobnych i codziennie coś w nich zapisuje. Ostatnio wiele ciekawych, pięknych cytatów znalazłam na https://kobiecystyl.pl/cytaty-o-smierci-inspirujace-cytaty/ i zapisauje je w tych zeszytach. Bardzo pomagają mi przetrwać ciężki czas i zmotywować się do życia.

  OdpowiedzUsuń