wtorek, 22 maja 2018

Półki i regały na książki. Meble do pokoju dziennego.

Każdy miłośnik książek wie, jak ważne jest ich właściwe ulokowanie w mieszkaniu, tak aby nie zagracały pomieszczenia ale cieszyły swoim wyglądem oczy i były zawsze w zasięgu ręki. 

Z pomocą regałów systemowych i półek możesz bez problemu stworzyć zoptymalizowany salon z mini biblioteczką, a dzięki stylowym rozwiązaniom do przechowywania, które doskonale nadają się do eksponowania akcesoriów i książek, stworzysz piękny "eye catcher" na ścianie w swoim salonie.

regały na książki białe

Wybór odpowiednich półek dla Twojego domu oznacza zrozumienie Twojej przestrzeni, Twojego stylu i unikalnych potrzeb związanych z przechowywaniem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej, wyróżniającej się półki ekspozycyjnej, czy też ściany pełnej systemowych regałów na książki, wszystko jest tylko i wyłącznie uwarunkowane od Ciebie i Twojej przestrzeni oraz stylu jaki lubisz.

Kluczem do pięknie zaaranżowanych półek jest różnorodność. Możesz np. wypełnić kilka półek książkami, a resztę wolnego miejsca uzupełnić pamiątkami, ciekawymi obiektami czy roślinami domowymi. 

regały na książki drewniane

regał na książki na całą ścianę

regał na książki industrialny

regały na książki na całą ścianę

meble na książki do salonu

Projekty: gruppotomasella.it.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

7 komentarzy:

 1. fajne, oryginalne rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... I która tu teraz? Ciężki wybór ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne propozycje ! Półek na książki nigdy nie za dużo i mogą mieć postać regału w pokoju dziennym, czemu nie.
  Pozdrawiam ciepło Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń