wtorek, 22 maja 2018

Półki i regały na książki. Meble do pokoju dziennego.

Każdy miłośnik książek wie, jak ważne jest ich właściwe ulokowanie w mieszkaniu, tak aby nie zagracały pomieszczenia ale cieszyły swoim wyglądem oczy i były zawsze w zasięgu ręki. 

Z pomocą regałów systemowych i półek możesz bez problemu stworzyć zoptymalizowany salon z mini biblioteczką, a dzięki stylowym rozwiązaniom do przechowywania, które doskonale nadają się do eksponowania akcesoriów i książek, stworzysz piękny "eye catcher" na ścianie w swoim salonie.

Modern living rooms

Wybór odpowiednich półek dla Twojego domu oznacza zrozumienie Twojej przestrzeni, Twojego stylu i unikalnych potrzeb związanych z przechowywaniem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej, wyróżniającej się półki ekspozycyjnej, czy też ściany pełnej systemowych regałów na książki, wszystko jest tylko i wyłącznie uwarunkowane od Ciebie i Twojej przestrzeni oraz stylu jaki lubisz.

Kluczem do pięknie zaaranżowanych półek jest różnorodność. Możesz np. wypełnić kilka półek książkami, a resztę wolnego miejsca uzupełnić pamiątkami, ciekawymi obiektami czy roślinami domowymi. 

Meble do salonu

Regały książkowe

Furniture for living rooms

Półki i regały na książki

 Shelving and bookcases

Projekty: gruppotomasella.it.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

7 komentarzy:

 1. fajne, oryginalne rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... I która tu teraz? Ciężki wybór ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne propozycje ! Półek na książki nigdy nie za dużo i mogą mieć postać regału w pokoju dziennym, czemu nie.
  Pozdrawiam ciepło Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń