piątek, 9 marca 2018

Oświetlenie w formie małpy? O co chodzi?

Osobiście z tymi oryginalnymi lampami małpami, spotkałam się już parę lat temu, ale wówczas dopiero zyskiwały na swojej popularności. Monkey Lamp została zaprojektowana przez włoskiego projektanta Marcantonio Raimondi Malerba i jest sprzedawana na całym świecie.

Takim obiektem oświetleniowym, możemy nadać naszemu salonowi lub sypialni inspirujący oraz wyjątkowy akcent prosto z dżungli. Dzięki jej wesołemu wyglądowi lampa jest sama w sobie obiektem sztuki. I choć jej cena mieści się już w granicach od 200 do 260 euro, zyskała w niedługim czasie ogromną grupę zwolenników.

Lampa Małpka

Te fikuśne małpki, są wesołymi pomocnikami, którzy poprzez swój piękny wyras twarzy zawsze wywołują uśmiech. Nie ma znaczenia, czy światło jest włączone czy nie. Wieczorową porą stanowią oświetlenie w ciemności, a w ciągu dnia są po prostu miłym towarzystwem i wyjątkową dekoracją. 

Produkt ten jest świetlanym przykładem włoskiej innowacji marki Seletti, która znana jest z generowania nowych mebli, zastawy stołowej i oświetlenia poprzez ciągłą współpracę z najlepszymi projektantami. Produkty są tworzone przez ważnych międzynarodowych projektantów i bez zwątpienia mają ponadczasowy  styl, jakość i rozpoznawalność. 

Monkey Lamp

monkey vloerlamp

Lampa Małpa

Seletti - Monkey Lamp Stand

Design: Marcantonio Raimondi Malerba
Marka: Seletti.
Lampa do nabycia na: www.artilleriet.se.

ZOBACZ RÓWNIEŻ


6 komentarzy:

 1. Genialne ! Kojarzą mi się z filmami z serii "Planeta Małp ".
  Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy design. Taka lampa z jednej strony jest przydatnym przedmiotem a z drugiej pełni funkcję dekoracyjną i z pewnością zachwyci niejedną osobę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym się chyba nie zdecydowała na taką ;)

  OdpowiedzUsuń