czwartek, 7 grudnia 2017

Kącik do czytania. Jaką lampę wybrać?

Lampa podłogowa firmy Northern o subiektywnej nazwie Balancer (co szybko skojarzyć można z balansem, równowagą) jest zarówno uniwersalna w swojej funkcji, jak i formie. Ta lampa podłogowa jest profesjonalnie wykonana z czarnej, malowanej proszkowo stali i oferuje wspaniałe połączenie światła, geometrii oraz minimalistycznego, klasycznego stylu. 

Oparta została na czystych, architektonicznych liniach i klasycznym geometrycznym kształtcie, Lampa Balancer jest wyjątkowo interaktywna. Solidnie wykonana ciężka podstawa mocno mocuje konstrukcję do podłogi, a ruch cienia stanowi przeciwwagę dla ramy. Dzieki czemu osiągamy idealną równowagę. 

Podłogowa lampa do czytania

Dzięki przemyślanej konstrukcji możemy dobrowolnie ustawiać kąt padania światła.  Cień przesuwamy w górę, jeśli chcemy rzucić światło na otoczenie, lub w dół, aby skierować go w stronę podłogi. 

Jasność Balancera jest zarówno rozproszona, jak i bezpośrednia, tworząc staranną równowagę atmosfery i światła w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu, możemy używać jej do czytania lub zmniejszyć jej intensywność naświetlenia wieczorem przy np. oglądaniu telewizji. 

prosta podłogowa lampa

Floor Lamp

kącik do czytania

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

4 komentarze:

 1. Bardzo fajna, designerska lampa ! Pasuje do kącika czytelniczego z wygodnym fotelem i biblioteczką.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo stylowa i nowoczesna lampa. Regulowany stojak wydaje się być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Poza wyglądem bardzo ważne jest także to, aby lampa dawała odpowiednie światło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna, oryginalna lampa:)

  OdpowiedzUsuń