sobota, 13 stycznia 2018

Jak wykorzystać zagłówek? Przyłóżkowe organizery!

Kto z nas mógłby nawet przez chwilę pomyśleć, że zwykłe zagłówki mogą pełnić znacznie większą rolę, niż tą podstawową, ochraniającą łóżko od ściany. Tymczasem mogą być tak skrupulatnie skonstruowane, że w rzeczywistości, nawet stoliczki nocne mogłyby okazać się całkowicie zbędne. W dodatku, tak pięknie zaprojektowane, że w niczym nie zakłócają spokoju, jaki powinien panować w sypialni. 

Jest to idealny pomysł stworzony specjalnie dla tych, którzy wiedzą, jak docenić skompensowane proporcje i zwracają uwagę na drobne szczegóły, które znacznie ułatwiają nam życie. Organizacja w sypialni to bardzo istotna kwestia, której nie powinno odstawiać się i bagatelizować. Jeśli pragniemy spać spokojnie i wstawać całkowicie wypoczętym, porządek w tym miejscu, jest tu sprawą absolutnie kluczową.

zagłówek do łóżka

Ponadto, rozpoczynając od podstawowej koncepcji tych prostych i minimalistycznych zaprezentowanych projektów o nazwie Deimos i Pars, można dodać inne elementy funkcjonalne oraz organizacyjne tak, aby cała kompozycja stała się bardziej dynamiczna i znacząca.

Elastyczna koncepcja tych zagłówków odróżnia się od konwencjonalnych modeli, przy pomocy bardzo prostych elementów. Można je dowolnie łączyć, tworząc symetryczne lub asymetryczne kompozycje.
Dzięki tym wszystkim funkcjom możesz stworzyć swój własny oryginalny zagłówek, a także spersonalizować boki łóżka, na osobiste potrzeby. 

akcesoria do sypialni

akcesoria dekoracyjne do sypialni

akcesoria do łóżka sypialnianego

akcesoria sypialnia

sypialnia w minimalistycznym stylu

Półki do sypialni

Zdjęcia oraz produkt pochodzą z mobenia.com.
Pars, projektu Carlosa Tiscar
Kontakt: mobenia@mobenia.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Bradzo fajne i praktyczne :) Są subtelne i proste, pasują do każdej sypialni.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proste i praktyczne rozwiązania, podnoszące komfort. Aranżacje minimalistyczne, męskie.. ale mnie zachęcają do odpoczynku :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie takie zagłówki przypominają mi hotelowe, niezbyt domowe.

  OdpowiedzUsuń