piątek, 29 września 2017

Armatura łazienkowa z luksusowym wykończeniem.

Meir jest australijską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją zestawów, boazerii i akcesorii łazienkowych z naciskiem na nowoczesny design i minimalistyczną estetykę łączoną z domieszką luksusu. Sama 10-letnia gwarancja firmy, jest już dowodem na wysoką jakość tworzonych produktów.

Ich najnowasza kolekcja nosi nazwę "Tiger Bronze", która inspiruje się czteroma wykątkowymi kolorami wykończeń do łazienki. Urokliwe połączenie brązu i miedzi  wprowadza luksus  zarówno domom mieszkalnym jak i hotelom. Produkty są wykonane ręcznie oraz wykorzystyno wiele europejskich materiałów do ich produkcji.

wykończenie łazienki

 Kolekcja "Tiger Bronze" jest wyższym odpowiednikiem dla tradycyjnych chromowych lub matowo-czarnych wykończeń. Jest ona dostępna dla wiekszości krajów za pośrednictwem samej firmy lub   sklepu internetowego The Block Shop. Ta druga opcja może być szczególnie pomocna w przypadku zamówień z krajów europejskich. Ponadto, jako firma działająca wyłącznie w trybie online, Meir opracowała wyjątkowe usługę dla swoich klientów, która zapewnia obsługę dla konsumentów  dostępną przez całą dobę, 365 dni w roku!

Warto tutaj również dodać, że część zysku ze sprzedaży jest przekazywana i ma na celu zapewnienie edukacji i rozwoju dzieciom w Australii poprzez różne organizacje charytatywne.

Chromowe i miedziane wykończenia do łazienki

Luksusowe wykończenia do łazienki

 Zestaw łazienkowy

nowocześnie urządzone łazienki

 krany, prysznice, kafelki

armatura łazienka

Wyposażenie łazienkowe

Produkt oraz zdjęcia pochodzą z meir.com.au. Wysyłane również do Polski i Holandii. 

Zobacz również: 

4 komentarze:

 1. Piękna armatura :) bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny design ! Taka armatura doda klasy i szlachetności każdej łazience !
  Pozdrawiam ciepło Marysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna, oryginalna armatura, w cudownym kolorze - bardzo mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne odcienie baterii, stare złoto jest cudowne we wnętrzu.

  OdpowiedzUsuń