czwartek, 30 grudnia 2021

Zrób porządek w swojej lodówce.

 Dużo się mówi o porządkowaniu szafek kuchennych czy spiżarni, jednakże nikt nie zaznacza, jak istotne jest uporządkowanie i zorganizowanie także swojej lodówki. Czasem im większa lodówka tym większy w niej bałagan, a wówczas marnuje się nam jedzenie, bo albo czegoś nie widzimy albo już dawno jest po terminie zużycia. 

Z pomocą przychodzą, specjalnie zaprojektowane do użytku w lodówce, organizery, które nie tylko mogą się przydać w porządkowaniu dużej lodówki, ale również w uzyskaniu więcej miejsca w tych małych. 

organizacja lodówki

Organizacja lodówki jest znacznie łatwiejsza niż mogłoby się to z pozoru wydawać, a to wszystko dzięki odpowiednim narzędziom i produktom. Innowacyjne organizery i pojemniki na żywność, pomogą zmienić każdą lodówkę w uporządkowany schemat, gdzie wszystko stanie się łatwo dostępne i przede wszystkim widoczne. 

organizery do lodówki - wsuwane pod półki


pudełka do lodówki

organizery na jajka do lodówki

pudełka do lodówki

pojemniki do lodówki

pojemniki na napoje do lodówki

jak zorganizować lodówkę

organizacja lodówki

wsuwane pojemniki do lodówki

organizacja małej lodówki

organizery do każdej lodówki

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1. IDEALNE POJEMNIKI NA LUNCH.

2. PUDEŁKA Z RECYKLINGU DO ORGANIZACJI.

3. METAMORFOZA SPIŻARNI POD SCHODAMI.

4. 10 ZASTOSOWAŃ DRUCIANEGO KOSZA.

5. PORĘCZNE SUSZARKI DO NACZYŃ

10 komentarzy:

 1. U mnie porządek w lodówce to podstawa. Bardzo fajne pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 2. czuję się zmotywowana do porządków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Artykuł zmotywował mnie do zrobienia porządku zarówno w lodówce jak i w spiżarni :-) kupiłam niezbędne pojemniki i to dużym stopniu ułatwia utrzymanie porządku. Często miałam też problem z terminami ważności produktów. Teraz jest mi łatwiej tego pilnować. Dużym ułatwieniem jest też porządek w spiżarni. Opisałam wszystkie pojemniki i nawet mój mąż doskonale radzi sobie ze znalezieniem tego, czego potrzebuje :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama też korzystam z pojemniczków w kuchni. Lubie gotować ale niekoniecznie codziennie, Ten czas wolę poświęcić na wyjście z dziecmi na spacer, na czytanie książek a nie na codzienne przygotowywanie skomplikowanych potraw. Szczególnie jeśli pogoda na dworze jest ładna. Wiosną i latem wybieram potrawy, które są proste w przygotowaniu, szybkie oraz które mozna przygotować z powodzeniem nie tylko na jeden dzień ale na kilka dni do przodu :)

  Pojemniczki polecam sprawdzić sobie na stronie:
  bokono.pl/pl/p/Pojemnik-na-warzywa-owoce-cebule-ziemniaki-12L-BIALY/24281

  Polecam szczególnie te pojemniki na cebulę i ziemniaki, zachowują wentylację, tak więc nic złego nie powinno się stać z warzywami, które się do nich włoży. Wcześniej przechowywałam warzywa w wiklinowych koszykach i jednak nie sprawdziły mi się tak dobrze (były problematyczne w czyszczeniu, a sama jestem raczej wygodną osobą i szukam rozwiązań, które wymagają minimum prac).

  OdpowiedzUsuń
 5. Można powiedzieć, że jestem pedantkę w kwestii porządku w kuchni. Bardzo celne spostrzeżenie, że rzadko kiedy kto pamięta, że lodówkę również można zorganizować tak, aby wszystko w niej miało swoje miejsce. Świetne rozwiązania. Sama niektóre z nich również stosuje! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dość dużą rodzinę - ja, mąż, nasza trójka dzieci i teściowie. Powoli przestajemy się mieścić w naszej lodówce. Z pewnością wezmę sobie do serca Twoje rady i spróbuję na nowo ją zorganizować tak, aby wszystko było na swoim miejscu. Jeśli mi się to nie uda, to rozważę zakup nowej lodówki, ale tym razem większej.

  OdpowiedzUsuń