niedziela, 17 października 2021

Halloween - dekoracje domu.

 Opublikowałam już film dedykowany temu, jak dekoruje swoje tegoroczne mieszkanie na zbliżające się Halloween, postanowiłam jednak podzielić się tym również z Wami, ponieważ wiem, że nie wszyscy śledzicie mnie na moim kanale na youtube. Rozumiem, że czasem forma blogowa jest dla niektórych zwyczajnie bardziej odpowiednia i ciekawsza. Dlatego dzielę się tym z Wami, choć musicie mi wybaczyć jakość, ponieważ zdjęcia zostały wykonane telefonem, głównie o zmroku. 

Myślę, że Halloween jest drugim (po Świętach Bożego Narodzenia) świętem, które lubię obchodzić, choć w tym roku nieco poszalałam z wystrojem. Wynika to trochę z faktu, że mój prawie 3 letni synek zaczyna już kreować swoje dziecinne wspomnienia i chciałabym aby były jak najlepsze, a tradycję i świętowania rodzinne były ich wielką częścią. 

halloween 2022

Pomimo tego, że nie zostałam wychowana na tradycji obchodzenia Halloween, nauczyłam się tego, w pewnym stopniu, mieszkając uprzednio kilka lat w Irlandii i muszę przyznać, że bardzo polubiłam się z tym Świętem, dlatego właśnie próbuje wprowadzić je do naszego corocznego schematu świętowania. 

Przejdźmy jednak do meritum. Poniżej nasz udekorowany salon, tak trochę na szybko, ale z rezultatu jestem całkiem zadowolona. Zwyczajnie nie mogłam się już doczekać.
halloween dekoracje domu

dekoracje do domu na halloween

Drugie "O" od słowa "BOO" skradł na chwilę mój synek, ale udało mi się je później odzyskać ;)

halloween dekoracje dla dzieci

ozdoby na halloween diy

halloween dekoracje domu

dekoracje halloweenowe z papieru

jak udekorować dom na halloween

Halloween ozdoby

pomysły na ozdoby halloween

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1. JESIENNE DEKORACJE UBIEGŁEGO ROKU.

2. JESIENNA ARANŻACJA O PORANKU.

3. JAK ZROBIĆ DYNIE Z PAPIERU?

4. NASZE DYNIOWE STWORY.

5. DELIKATNA JESIENNA DEKORACJA DIY.

5 komentarzy:

 1. Świetne pomysły. Polacy pokochali Halloween, dlatego powyższe inspiracje na pewno bardzo się spodobają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś lubi Halloween to na pewno znajdzie tu mnóstwo inspiracji na dekoracje mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. The Best Sports Toto - Sporting 100
  Sporting 100 has the best odds for all the sports including 토토 사이트 모음 soccer, horse racing, golf, motorsports and more. In addition to its famous race course, Sporting

  OdpowiedzUsuń