piątek, 16 lipca 2021

Lata 70 we współczesnym wystroju wnętrz.

 Trendy pojawiają się i odchodzą, nieustannie zataczają koło. To co było kiedyś modne, teraz wraca pełną parą. Obecnie mamy odrodzenie lat 70. Szalona epoka boho i disco wróciła z pełną mocą, a jej elementy można zauważyć w wielu domach. Od rattanu do wikliny. Nieustannie obserwujemy jak wystrój wnętrz domów przeszechodzi dużą metamorofzę - od minimalistycznego i nowoczesnego - do „eklektycznego hipisa”. Może czas poszperać u dziadka na strychu i poszukać czegoś w stylu retro

stare wnętrza z duszą

Jeśli podoba Ci się styl lat 70-tych, nie musisz nagle zmieniać całego dekoru, chodzi głównie o to, aby zainicjować tą dawną modę w dodatkach domowych, paletach kolorów i różnego rodzaju wykończeniach i teksturach, które będą na tyle wystarczająco nowoczesne aby znalazły swoje miejsce we współczesnym domu i jedynie subtelnie nawiązywały do rewelacyjnego stylu lat 70.

wnętrza stare z nowym


wystrój wnętrz stare z nowym

rattanowe dodatki do salonu

rattanowa szafka nocna

skórzana kanapa rozkładana

rattanowe meble dla dzieci

lustro rattanowe słońce

stare meble w nowej odsłonie

stare meble po nowemu

Źródło zdjęć oraz produkty dostępne na: made.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1.  JAK DEKOROWAĆ MIESZKANIE ZA DARMO?

2.  RATTANOWE MEBLE I DODATKI DO WNĘTRZA.

3.  NOWOCZESNY STYL BOHO.

4. NOWOCZESNE LAMPY W STYLU RETRO.

5.  KLIMAT RETRO I VINTAGE WE WNĘTRZU.

6 komentarzy:

 1. Subtelne elementy w stylu boho wprowadzają fajny klimat we wnętrzu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się te wszelkie ratanowe, wiklinowe dodatki. Szczególnie te meble, krzesła. Fenomenalnie to wygląda. Cała aranżacja w ogóle jest ciekawa. Myślę, że takie elementy mogą się sprawdzić w wielu wnętrzach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ratan, przynajmniej ten naturalny, dodaje wnętrzu dużo uroku i lekkości. Meble vintage, szczególnie te oryginalne i dobrych projektantów, to w sumie dobra lokata kapitału.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne miejsce na domowe imprezy, z klimatyczną muzyką. Jeszcze do tego jakieś fajne kolumny i amplituner, może też jakaś klasyka typu Bang und Olufsen?

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie to wszystko wygląda. Chyba kiedyś skuszę się na takie dekoracje to te kolory to totalnie mój styl. Moda z dawnych lat jak widać wkracza nawet i do wnętrz. Fajnie, że to wszystko wraca. Cała aranżacja jest cudowna i totalnie wpadła w moje gusta.

  OdpowiedzUsuń