sobota, 26 czerwca 2021

Deski na ścianie w pokoju.

 Wszyscy wiemy, że drewno jest doskonałym materiałem używanym w dekorze, dodaje ono ciepła wnętrzom i sprawia, że czujemy się w nich przytulnie. Dlatego drewniane panele lub belki na ścianie to doskonały wybór, jeśli chcesz mieszkać w ciepłym i niepowtarzalnym domu. Ponieważ drewniana ściana osiąga to, co rzadko można osiągnąć za pomocą farby i tapety; to znaczy stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki samo w sobie, nadając pomieszczeniom styl i strukturę, a także dawkę surowego i naturalnego uroku.

deski na ścianę w pokoju

Drewniane ściany świetnie prezentują się we wnętrzach zaprojektowanych w stylu nowoczesnym, tradycyjnym i rustykalnym, ale nie tylko. Pamiętajmy, że warto wychodzić spoza schematu. 

Jeśli więc myślisz o stworzeniu akcentującej ściany w swojej przestrzeni, zamiast iść do sklepu z farbami, może warto pomyśleć o drewnianych panelach, nie tylko na podłodzę, ale również na ścianie. Drewniane ściany tworzą bowiem głębię, fakturę, ciepło i zdecydowanie akcentują każdą przestrzeń.

drewniana belka na ścianę


drewniana ściana w sypialni

pomysł na ścianę w sypialni

Wooden wall ideas in interior design

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1.  JAK ODNOWIĆ DREWNIANĄ LAMPERIĘ

2.  DO CZEGO WYKORZYSTAĆ DREWNIANE KORALIKI?

3.  JAK ODNOWIĆ PODŁOGĘ BEZ REMONTU?

4.  JAK ODNOWIĆ STARE SCHODY

5.  JAK UDEKOROWAĆ MIESZKANIE ZA DARMO

4 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł ale mi się chyba bardziej podobają "cegły" na ściane w pokoju wygląda wtedy naprawdę czadersko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że to naprawdę fajny pomysł. Teraz właśnie dużo osób sięga po cegły, ale uważam, że deski to też bardzo fajne rozwiązanie. Widać, że mimo wszystko wprowadza to trochę nowoczesności. Mimo wszystko deska to jednak deska i będzie zawsze pięknym dodatkiem do wnętrza.

    OdpowiedzUsuń
  3. Drewniane panele czy belki na ścianie to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również sposób na dodanie charakteru i wyjątkowości naszemu domowi. Ich naturalna struktura i ciepło wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny klimat, który trudno osiągnąć za pomocą innych materiałów, takich jak farba czy tapeta. :) Warto podkreślić, że decydując się na drewno, możemy także wyjść poza utarte schematy i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego!

    OdpowiedzUsuń