wtorek, 4 sierpnia 2020

DIY Ramka Planer z korków po winie.

Dzisiejsza propozycja DIY jest dla tych, którzy (tak jak ja) przechowywali korki od butelek od wina. Ja mam ich całkiem sporo, ponieważ zbierałam je do szklanego pojemnika przez lata. Wiedziałam, że kiedyś użyje je do czegoś ciekawego i w końcu nadszedł ten dzień, żeby je wykorzystać, tzn, niewielką część z nich.

Tablica korkowa raczej brzmi mało odkrywczo, natomiast to nie taka zwykła tablica, a raczej tabliczka, co prawda zrobiona z korka, ale takiego właśnie w całej okazałości od butelek po winie.


Diy z korków od wina

Całe DIY pokazałam na kanale youtube, ale myślę, że ta propozycja jest na tyle łatwa, że tutorial nie jest tutaj jakoś bardzo potrzebny. Tak naprawdę wystarczy głęboka ramka od zdjęcia, korki po winie, trochę gorącego kleju, taśmy samoprzylepnej, ale nawet to może okazać się zbyteczne jeśli korki pasują idealnie w ramce, wówczas trzymają się same. Fajna, mała i pożyteczna dekoracja. 


Ramka z korka po winie

DIY planner with cork frame

DIY planner cork

Pomysł na korki po winie.

Cork Frame Planner DIY

Jak wykorzystac korek od wina?

DIY z korków po butelkach od wina

Dekoracja na biurko, pomysły

Sposób na dekorację na biurko

Do czego wykorzystać ramkę od zdjęcia?


6 komentarzy:

 1. Wow! Wygląda naprawdę świetnie! Co więcej, jest niesamowicie praktyczne. Takie projekty lubię najbardziej, czyli efektowne i bardzo praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysiu bardzo fajny pomysł na dekorację jak i na planer. Też zbieram korki po winie, trzymam je w szklanym kloszu.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Planer jest wyjątkowo oryginalny. Cudowna inspiracja.

  OdpowiedzUsuń