piątek, 27 września 2019

Sposób na ławkę w mieszkaniu.

Ławki w mieszkaniu mają dużo większe predyspozycje, niż mogłoby się to nam wydawać. Ich miejscem docelowym wcale nie musi być podwórze czy nawet kuchenny kąt do jedzenia przy stole. Ławka może posłużyć nam za ciekawy element meblarski, na którym również możemy eksponować wiele ciekawych aranżacji dekoratorskich.

Ławka to naprawdę bardzo wszechstronny element, który może rozwiązać wiele problemów mieszkaniowych związnych, czy to z wystrojem, czy z funkcjonalnością w danym pomieszczeniu. Potrafi idealnie współgrać prawie w każdym miejscu w domu.

Jak wykorzystać ławę?

Najczęściej ławkę w mieszkaniu możemy spotkać tuż przy wejściu, ponieważ jest to mebel o zasadniczo wąskim profilu. To znaczy, że można ją łatwo oprzeć o ścianę, pozostawiając miejsce na wsunięcie pod nią obuwia, dzięki czemu nie zajmuje więcej miejsca niż to konieczne. Biorąc pod uwagę fakt, że korytarze / przedpokoje są najczęściej małymi i wąskimi pomieszczeniami, ławka dopasowuje się do nich idealnie.

Jednak to nie jedna i nie jedyna z zalet posaiadania ławki w domu. Może posłużyć nam jako dodatkowe siedzisko, gdy spodziewamy się większej liczby gości w naszym domu, lub nawet jako stolik kawowy. Sprawdzi się także jako stoliczek na dekoracje, miejsce na odłożenie poduszek i kocy itd...
Pomysł na ławkę do mieszkania

Ławka w domu, co z nią zrobić?

Stylizacja z ławką

Jak udekorować przedpokój?

Pomysł na ławkę w domu

Ławka w mieszkaniu

Ławka w korytarzu

Photo credit - honestore.co.uk.
Produkty można znaleć na - honestore.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy i inspirujący wpis. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo ciekawych pomysłów na każdą kieszeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ławka w mieszkaniu to świetne rozwiązanie, jeśli nie lubimy zakładać butów na stojąco. Na pewno wiele ułatwia, a do tego przyda się przy ubieraniu dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy pomysł. Sam szukałem jakiegoś siedziska do holu w nowym mieszkaniu i te rozwiązanie bardzo mi się podoba. Podsunę go architektowi wnętrz, aby uwzględnił coś takiego w projekcie.

  OdpowiedzUsuń