piątek, 3 maja 2019

Tapeta na suficie!

Podobno zasady są po to, aby je łamać. W świecie designu nic nie stoi na przeszkodzie, aby tymi zasadami także nieco pomanewrować. Kto wie, jaki wówczas efekt można osiągnąć? 
Czy podobają Wam się piękne sufitowe freski i mozaiki w katedrach i kościołach? Jest na co popatrzeć prawda? Jeśli tak, to sami możecie sprawić sobie coś wyjątkowego we własnych czterech ścianach. 

Wyobraź sobie sypialnie w z pieknym widokiem na suficie, leżysz na wygodnym łóżku a nad sobą masz błekitne niebo i ptaki, albo ciekawe konstrukcje graficzne. Wszystko według własnego uznania. Pokrycie sufitu tapetą to fantastyczny sposób na dodanie tekstury, koloru i wzoru do praktycznie każdego pomieszczenia w domu.

tapety sufitowe

Sufity w starych kamienicach zawsze budziły mój zachwyt. Jak się okazuje, wcale nie muszę mieszkać w starej kamienicy, aby pozwolić sobie na "nutkę fantazji". 

Niektórzy z nas boją się tapet w każdej postaci i jest to strach całkowicie uzasadniony, ponieważ niewłaściwa tapeta w niewłaściwym pomieszczeniu może przyprawić niejednego z nas o ból głowy. Istnieje jednak taki sposób, aby móc nadal korzystać z pięknych wzorów i kolorów, nawet tych, których zawsze się obawialiśmy, wystarczy zainstalować ja na suficie! 

Sufit pomalowany na czarno

Ceiling wallpaper murals

wallpaper on the ceiling

tapety na sufit

Ceiling Wallpaper

Sufitowe malowidła


                                    
Tapety pochodzą z: rebelwalls.com.     

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

16 komentarzy:

 1. Świetna sprawa, ja na razie planuję pomalować sufit na jakiś kolor. Jeszcze nie wiem jaki, bo się remontuję, ale bardzo podoba mi się pomysł i koniecznie go muszę zrealizować. Ale o tapecie nie pomyślałam. Dzięki za inspirację.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pięknie to wygląda :) Pierwszy raz coś podobnego widziałam w muzeum, chodziłam sobie i nagle popatrzyłam w sufit, i nie mogłam oderwać wzrok, bo były tam niesamowite historyczne obrazki. Później myślałam nad tym żeby zrobić coś podobne w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest to coraz modniejszy trend, który i mnie się podoba. Tapeta z motywem nieba albo renesansowa sztukateria wyglądają obłędnie i dodają głębi całemu wnętrzu.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz spotykam się z takim rozwiązaniem. Wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe propozycje :)
  Robią wrażenie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. No kto by pomyślał! Ta ostatnia do wnętrza o nieregularnym kształcie jest po prostu super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zarówno tapeta renesansowa jak i szachownica świetnie wyglądają. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie spodziewałabym się, że tapeta na suficie może tak zjawiskowo wyglądać. Przed kolejnym remontem zastanowię się nad takim rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow świetny pomysł! Nigdy nie widziałam takiej tapety na suficie w normalnym mieszkaniu, ale bardzo mi się podoba ta idea :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli chodzi o takie aranżacje mieszkania i remonty, to wszystko, zarówno sklepy budowlane jak te z wyposażeniem wnetrz znajdziesz bez problemu w http://www.parkhandlowymarywilska44.pl/. Ja zawsze jak potrzebuje czegoś do domu czy do remontu jade właśnie tam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetnie to wygląda, ale weź to klej. Już widzę mojego męża jak mu o tym mówię.

  OdpowiedzUsuń
 12. jakie piękne wnętrze, dokładnie w moim stylu

  OdpowiedzUsuń
 13. efekt powalający, nigdy nie spotkałem się z takim pomysłem

  OdpowiedzUsuń
 14. 28 yrs old Structural Analysis Engineer Arlyne Klagges, hailing from Sioux Lookout enjoys watching movies like My Gun is Quick and 3D printing. Took a trip to Church Village of Gammelstad and drives a Ferrari 375-Plus Spider Competizione. skocz do tej strony

  OdpowiedzUsuń