środa, 7 listopada 2018

Kufer podróżniczy dla dziecka. Walizko-zabawka!

Kompozycja francuskiego słowa "Bon" i angielskiego "Toy", które w połączeniu oznaczają "dobra zabawka", stanowi podstawę marki Bontoy, która zapewnia wysokiej jakości i bezpieczne produkty z przeznaczeniem dla dzieci, na światowym rynku konsumenckim. 

Oryginalne walizki podróznicze w/w firmy, są niezastąpionym towarzyszem podróży tak, aby uczynić podróżowanie z dzieckiem znacznie przyjemniejszym doświadczeniem zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Na takim kuferku znużone dziecko może jeździć lub można je pociągnąć, bardzo pomocne w przypadku gdy spieszymy się na samalot. Walizka posiada przedziałki na ubrania i inne asortymenty dziecięce. Jest pojemna, praktyczna i co najważniejsze - jest zabawką


Dostępne są w różnych wersjach (jako pies lub wieloryb) oraz kolorach. Wewnątrz walizki znajduje się także bezpieczny pas mocujący, który zabezpiecza wszystkie zabawki i ubranie dziecka. W sytuacji kiedy nie podróżujesz, wcale nie musisz chować tak pieknej walizki, może bowiem stanowić idealnego towarzysza, pupila w domu i być całkowicie potraktowana do zabawy.

Bontoy jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 8 lat, ponadto spełnia surowe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa, a jej piękny wygląd i design przyciąga wzrok wszystkich.


Kuferek dziecięcy

BONTOY THE TRAVELING TOY.

Kufer podróżniczy dziecięcy

Walizka dla dziecka
Walizko-zabawka

Projektant: Jaeyong Lee. 
Firma: bontoy.co.kr.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

10 komentarzy:

 1. Walizko-kuferek dla małego podróżnika - super pomysł! :) Dziecko na pewno chętniej się spakuje na wyjazd w taki kuferek, a w oczekiwaniu na samolot nie będzie się nudziło :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny wariant, dla dzieci idealny, jak ktoś lubi podróżować z dzieckiem to na pewno bardzo dobra opcja jest może się bawić i prowadzić swój bagaż niewielki ale zawsze. taki kuferek czasami się przydaje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł- dzieciaki na pewno będą uwielbiać taki gadżet!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne, wyglądają jak zabawki :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny kuferek dla dziecka-podróżnika :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Od najmłodszych lat mojego dziecka jeżdżę razem z nim i moim mężem w różne podróże. Podróżowanie to taka nasza wspólna pasja i sposób na spędzenie razem czasu. Niebawem wybieramy się razem na Mazury. Mam nadzieję, że uda nam się tam wypocząć. Jednakże przed wyjazdem musimy zaopatrzyć się w nowe walizki. Właśnie szukaliśmy czegoś takiego dla dziecka! Dzięki za polecenie. :) Myślę, że nasz wyjazd będzie udany.

  OdpowiedzUsuń