czwartek, 25 października 2018

O wszechstronności w zastosowaniu łóżek piętrowych.

Poniższa kolekcja łóżek piętrowych od Olivier Furniture, została zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzebę wysokiej jakości rozwiązania w małej sypialni dziecięcej, czyli w pokojach o niewielkich wymiarach. Dzięki czemu doskonale nadają się do pomieszczeń, w których standardowe łóżka piętrowe są wręcz niezastąpione. 

Mogą to być idealne rozwiązania w pokoju dla np. dwójki dzieci, aby niepotrzebnie zagracać małej przestrzeni kolejnym łóżkiem, gdzie w rezultacie otrzymujemy więcej miejsca na zabawę czy kącik do nauki. Niektóre pokoje są również na tyle małe, że zastosowanie łóżka piętrowego może być znacznie lepszą i ciekawszą opcją. 


Łóżko piętrowe z tej kolekcji są zbudowane z wykorzystaniem tradycyjnej konstrukcji przeznaczonej do nowoczesnej produkcji. Wykonane są z litego dębu i brzozy z certyfikatem FSC. Meble te zostały również przebadane i spełniły surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. 

Są one również wielką inspiracją na minimalistyczne zaprojektowanie wnętrza w pokoju dziecka i wszechstronne ich zastosowanie. Jeśli nie potrzebujemy drugiego łózka w pokoju, pod "piętrem" możemy stworzyć pracownie, miejsce do nauki, czy osobisty schowek, a nawet domek dla naszej pociechy. Idealne zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych, nastoletnich już dzieci. 

Pomysły na zastosowanie łożka piętrowego

Ideas for the use of a double bed

Drewniane łożka piętrowe

Co zrobić z piętrowym łóżkiem?

Łóżko piętrowe trochę inaczej

Jak zrobić domek pod piętrowym łóżkiem?

Drewniane łożko piętrowe


Zdjęcia oraz produkt pochodzą z oliverfurniture.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

8 komentarzy:

 1. Świetne propozycje.
  I naprawdę można zaoszczędzić sporo miejsca.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje. Nie miałam pojęcia ile zalet ma łóżko piętrowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super efekt, inspirujące! :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie to wygląda ! :) Ja swoim dzieciom również zakupiłam łóżka piętrowe, a do tego materace antyalergiczne , dzieci zadowolone, mamusia szczęśliwa, bo przespane noce są :)

  OdpowiedzUsuń