piątek, 5 października 2018

O pięknych niedocenianych środkach czystości.

Gdy przychodzi do kupna środków czystości rzadko kierujemy się ciekawym designem, a szkoda, bo czasem i takie przedmioty mogą stanowić prawdziwą ozdobę w naszym mieszkaniu. 

Tymczasem są one bardzo mało doceniane, ale dzięki coraz to nowym produktom i ich szerokiej gamie względem wyboru, z czasem zaczynamy patrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Pomału przekonujemy się do dobrej jakości i ciekawego, czasem prostego, wyglądu, który mógłby wtopić się w atmosferę stylu pomieszczenia w domu. 

O środkach czystości

Pytanie,które często się pojawia, to jak je zagospodarować i często wręcz ukryć? Cóż, jeśli zdecydujemy się na przyjemny design, nie będziemy musieli ich wcale ukrywać, a tylko znaleźć dla nich wystarczająco miejsca, tak aby wkomponowały się w istniejący już styl panujący w danym pomieszczeniu.

Po pierwsze, jeśli masz ograniczone miejsce do przechowywania, możesz kupić piękne miotły i szczotki, które są wystarczająco eleganckie, by powiesić je na haczykach w przedpokoju lub na półce, czy drzwiach w kuchni. A po drugie, gdy Twoje środki czyszczące ładnie się prezentują, dużo milej będziesz zabierać się za prace porządkowe w mieszkaniu. Miejsce na przechowywanie środków czystości


Środki czystości w kuchni

Jak zagospodarować środki czystości?

Produkty dostępne na andreejardin.fr.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

8 komentarzy:

 1. Naprawdę ładnie się prezentują :)
  Pozdrawiam jesiennie i weekendowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Minimalistyczne i naprawdę estetyczne, świetnie będą się prezentowały w nowoczesnym mieszkanku :) Takie dodatki naprawdę potrafią zdziałać cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W każdym domu powinno znaleźć się miejsce na szczotkę, zmiotkę i szufelkę :) To taki must have! Fajnym rozwiązaniem jest powieszenie tego zestawu na drzwiach, mój też wisi, ale w garderobie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś dobierałam miotełki i tego typu przedmioty kolorystycznie, dziś już z tego zrezygnowałam, ale kształty tych przedstawionych przez ciebie zachwycają!

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniane szczotki do sprzątania to jest to. Zawsze mi się podobały. A rozwiązania, które Ty przedstawiłaś są świetne.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wpis! Zgadzam się. Często kupując tego typu produkty nie zwracamy uwagi na ich design. Przez to potem mamy kiczowate plastikowe zmiotki w żarówiastych kolorach, które nie wyglądają za ciekawie. Zaproponowane tutaj przez ciebie środki czystości faktycznie wyglądają o niebo lepiej. Ciekawe spojrzenie na sprawę!

  OdpowiedzUsuń