czwartek, 2 sierpnia 2018

Aranżacje z zegarem w tle.

Dlaczego zegar jest nam tak potrzebny w domu? Odpowiedź jest stosunkowo prosta, a pytanie wydaje się być całkowicie retoryczne. Zegar to wskaźnik czasu i choć z całych sił pragniemy ten czas zatrzymać lub się w nim cofnąć, to jednak musimy żyć według jego wskazówek. 

Tak to już w naszym życiu jest, że wszystko co robimy jest uwarunkowane czasowo. Musimy być na czas w pracy, na spotkaniu, w szkole, odebrać dzieci, itd... Punktualność to podstawa, dlatego zegar w mieszkaniu jest również podstawowym elementem. 

 Aranżacja zegara we wnętrzu

Czasami znajduje się on w każdym pomieszczeniu, czasem tylko w jednym, ale nie da się ukryć, że w każdym mieszkaniu musi być. Poza tym, zegar to nietylko wskaźnik czasu, ale również piękna ścienna dekoracja, którą można ciekawie zaaranżować w pomieszczeniu. 

 Zegar ścienny nad biurkiem

 Czarny marmurowy zegar

 Betonowy zegar

 Zegar nad biurkiem

Zegary do nabycia na hubsch-interior.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Ale ładnie to ujęłaś w słowa ".. musimy żyć według jego wskazówek". Niestety taka jest prawda. Wzorów tarcz zegarowych jest cała masa dlatego nie mają porównania do zwykłych cyfrowych choć ustępują im funkcjonalnością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, są takie rzeczy w życiu, których nie przeskoczymy.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zegary to taka rzecz, której nie poświęca się zbytnio czasy mówiąc/pisząc o wnętrzu naszego domu a jednak jako dodatek, który jest przydatny może ładnie przyozdobić naszą ścianę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Są świetne, takie surowe i fajnie współgrają z aranżacją wnętrz.
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie to wygląda. Ja jestem fanką zegarów i minimalistycznych ozdób na ścianach, np. plakatów z krajobrazem w złotych cienkich ramach, albo biało-czarnych motywacyjnych napisów. Trafiłaś w mój gust, będę zaglądać tu częściej! Pozdrawiam Cię!

  OdpowiedzUsuń