piątek, 15 czerwca 2018

Urok rozmazanego obrazu - IXXI Pixel.

O projektach holenderskiej firmy IXXI wspominałam już w kilku artykułach, m.in. w "innowacji dekorowania pustej ściany" oraz w "postaciach z gwiezdnych wojen". Nic więc dziwnego, że teraz wspominam o nich ponownie. Czym zaskoczyli tym razem? Rozmazanymi płytkami obrazu, pikselami. 

Dla tych, którzy nie pamiętają czym jest IXXI - jest to system modułowy składający się z małych i bardzo łatwych do zainstalowania kwadracików, które tworzą jeden cały obraz po złożeniu razem. Zaletą projektu IXXI jest to, że do ich zamontowania nie potrzebne jest wiercenie dziur w ścianie, co może byc niesamowicie korzystne, szczególnie w wynajmowanych apartamentach. 

Dekoracja na ścianę rozmazany obraz

Wybierając produkt IXXI nie tylko możesz wykorzystać obrazy, które posiadają już w swojej ofercie, ale również szybko i łatwo stworzyć własne dekoracje ścienne za pomocą osobistych zdjęć. 

Możesz utworzyć kolaż zdjęć, powiększenie, a nawet obraz pikselowy, całkowicie lub mniej rozmazany. Dzięki czemu wykreujesz sam prawdziwe dzieło sztuki. Bardzo oryginalne i ponadczasowe.  

dekoracja na ścianę z myszką miki

Mini Mouse IXXI

Obraz z pixeli

Vincent Van Gogh

Rijksmuseum

IXXI Pixel

4 komentarze: