środa, 20 czerwca 2018

Istotna rola oraz pożyteczność konsoli.

Co to jest konsola? Najprościej mówiąc, jest to wąski stoliczek, często widziany w korytarzach mieszkań i domów. Innymi słowy: wąska konsola to stylowa i praktyczna półka na nógach. 

Zasadniczo stół konsolowy jest wąski i pasuje do każdego małego przejścia, w tym również wejścia do mieszkania. Konsola doskonale uzupełnia jakiekolwiek meble, na które nie ma miejsca w kotytarzach, które w większości domów, są małe i wąskie. Mała konsola nie tylko ożywi korytarz ale i posłuży jako wygodna półka do przechowywania. Miejsce gdzie możemy rzucić nasze klucze po wejściu do domu, i w którym będą na nas czekać przy wyjściu, aby o nich nie zapomnieć. 

Konsola we pomieszczeniu

Konsola jest nie tylko przydatna, ma również inne walory - estetyczno-dekoracyjne. W połączeniu z rośliną, lusterm i lampą stołową, tworzy dekoracyjną atmosferę w każdych małych pomieszczeniach. To sprawia, że jest bardzo uniwersalna. Niezależnie od tego, czy zostanie wykorzystana jako mała toaletka w części sypialnej, czy też małe biurko w salonie. Dostosowuje się do Twoich potrzeb wszędzie tam, gdzie  jest ograniczona przestrzeń.

Stoły konsolowe w zalożności od stylu i upodobania, mogą przybierać ciekawe formy i dlatego można je łatwo zintegrować z każdymi koncepcjami i osobistym stylem domownika. W dodatku konsolowy stół w bieli rozświetli ciemne korytarze, szczególnie gdy łączy się z białą ścianą, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe i bardziej otwarte. Natomiast w kolorze czarnym zapewnia interesujący kontrast i  tym samym staje się głównym punktem optycznym. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli stół konsoli jest wąski i znika w małym wnętrzu, powinien wciąż pasować do reszty wnętrza. Stwarza to harmonijny ogólny obraz.

 konsole

 wąski drewniany stolik Konsola, kosmetyczka

mały stoliczek

Toaletka

Dlaczego konsola jest pożyteczna?


Konsola do przedpokoju

Zdjecia oraz dostepne produkty, można znaleźć na connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

9 komentarzy:

 1. Fajny taki stoliczek muszę przyznać, wcześniej nie myślałem nigdy o zakupie , ale teraz wiem że w kilku pomieszczeniach w moim domu wyglądało by to naprawdę ciekawie więc myślę że zdecyduję się jednak na takie coś, nie wiedziałem też wcześniej że ten stolik nosi taką nazwę :D Trochę dziwna i nie wiem czy często używana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Exta są takie konsolki - szkoda że u mnie w domu tak mało miejsca już...

  OdpowiedzUsuń
 3. Konsola przydaje się w różnych zakamarkach naszego domu. Świetne inspiracje :)
  Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie te propozycje są bardzo fajne i ładne! Podobają mi się takie mebelki-zawsze to dodatkowe miejsce na uwydatnienie dekoracji czy kwiatów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię konsole :)
  Świetnie wyglądają i można na nich coś fajnie wyeksponować.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń