sobota, 24 marca 2018

Jak samemu stworzyć toaletkę?

Dzięki nordyckiej inspiracji i wieloletniemu doświadczeniu, wszechstronny projektant Nicholas Oldroyd stworzy prostolijne lustro, które przyciąga wzrok swoim minimalistycznym wyglądem. Wygięty kawałek metalowego drutu stanowi tu podstawę do dużego zaokrąglonego lustra - stabilnego elementu, który jest zarówno prosty, jak i elegancki pod każdym względem.

Spejl NO2 (oryginalna nazwa produktu) jest więc wykonany tylko z drutu, jako stojaka, oraz okrągłego lustra, bo tak naprawdę nic więcej nie jest tu potrzebne. Stojak jest zagięty w taki sposób, aby wspierać wystarczająco dość duże (porównawczo) lustro, dzięki czemu te dwa elementy łączą się w jedną strukturę.

 okrągłe lustro

To okrągłe lustro emanuje minimalizmem i sprowadza się do najprostszej formy jaka tylko może być uzyskana. Według Nicholasa Oldroyda, projektanta firmy MOEBE, lustro to zostało stworzone tak aby zachować tylko te elmenty, które są istotne. Szkło mówi samo za siebie. Standardowy mosiądz lub czarna powłoka proszkowa utrzymują równowagę lustra po umieszczeniu go na stole. W ten sposób możesz stworzyć własną toaletkę w mgnieniu oka!

Spejl large standing mirror

STANDING MIRROR

Lusterko do toaletki

Jak zrobić toaletkę?

stojące lustro, kosmetyczka

STANDING MIRROR

Designer: Nicholas Oldroyd 
z współpracą, oraz dostępne na www.moebe.dk.

2 komentarze:

  1. Praktyczne i stylowe ! Przyda się każdej kobiecie, która nie ma toaletki z prawdziwego zdarzenia :)
    Pozdrawiam ciepło:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na razie nie mam szans na takie miejsce dla siebie...

    OdpowiedzUsuń