Nowoczesna łazienka z okrągłą umywalką.

10:01:00 Maria P Cleo 4 Comments

Zlewozmywaki łazienkowe demonstrują często styl właściciela domu, jak każdy inny ważny element domu. Można je znaleźć w szerokiej gamie wzorów. Jednak wśród mnóstwa pomysłów i propozycji, czasami trudno jest kupić umywalkę do swojej łazienki, zadając sobie często pytanie, który model wybrać i który styl?  

Dzisiaj zaprezentuje Wam umywalki okrągłe, które znakomicie wtapiają się w styl nowoczesnych łazienek. Okrągłe umywalki warto wykorzystywać choćby dlatego, aby przestrzeń stała się bardziej nowoczesna i dobrze przemyślana.

łazienka w czerni

Zlewozmywaki łazienkowe są zwykle mniejsze niż te kuchenne (które muszą pomieścić większe przedmioty, takie jak garnki i patelnie) i mają mniej funkcji. Mycie rąk i twarzy, mycie zębów, to główne funkcje umywalek w łazience. Muszą być również higieniczne, łatwe do czyszczenia i łatwo dostępne.

Umywalki okrągłe są najczęściej całkowicie ułożone na blacie. Pomimo, że zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o estetyce, posiadają one wiele zalet. Umywalki te są łatwe do czyszczenia. Są również dobrym wyborem, gdy pod blatem znajduje się bardzo mało miejsca na umywalkę. Dostępne są też w szerokiej gamie stylów i wykończeń, są one więc doskonałym sposobem na włączenie piękna do łazienki.

Modern bathroom with round sink

Nowoczesna łazienka z okrągłą umywalką

Zlewozmywaki do łazienki


biała okrągła umywalka

Betonowe ściany w łazience

Round Bathroom Sink

4 komentarze:

 1. Piękne łazienki, drewno i szarości to lubię :) Taka umywalka jest estetyczna i sprawdzi się w każdej łazience i tej dużej i tej małej.
  Super !
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie łazienki, kuchnie, sypialnie z pomysłem nowoczesności są wyjątkowo urokliwe. Bardzo mi się podobają. Ta łazienka tutaj jest wyjątkowo ładna i wygląda praktycznie. A najbardziej o to właśnie chodzi. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo inspirujący artykuł. Okrągłe umywalki są bardzo oryginalne. Marzę o takiej ale na remont muszę jeszcze poczekać.

  OdpowiedzUsuń