czwartek, 7 lipca 2016

Produkty, które pomogą Ci w oszczędności wody.

Produkty  "stop the water while using me" ma za zadanie propoagowanie oszczędności wody, aby pomóc wszystkim tym, którzy nie mają dostępu do czystej wody. 

Czy można odnieść sukces i pomagać innym? Oczywiście, że można!
Marka ta istnieje już od 2011 roku i bardzo szybko odniosła sukces swoimi produktami, które zachwycaja nie tylko pięknym minimalistycznym designem, ale również promują kampanię "Good Water Project" dzięki, której wspierają znacznie więcej tak inteligentnych projektów, które koncentrują się na czystej wodzie pitnej i ochronie wód w krajach rozwijających się na całym świecie. Na ich stronie możecie poczytać więcej o różnych kampaniach, w które są zaangażowani, w tym również pomoc dla dzieci w Afryce.

jak zaoszczędzić na wodzie

Dozowniki mogą być poddawane recyklingowi i łatwo napełniane stosując pakiet napełniania lub specjalny pojemnik pięć-litrowy. Poprzez zwrócenie uwagi na problem oszczędności wody, pozwala nam to zminimalizować ilość odpadów w łazience wraz z jej zużyciem. Zapytacie w jaki sposób? 

Czy nie zdarza Wam się np. myć zeby z cały czas odkręconym kranem? Dozowniki z "informacją" przypomną Ci o tym, że to niepotrzebne, a po przez zakręceniu kranu przyczyniasz się na korzyść zarówno matce ziemi, jak i swoim oszczędnościom. 


W ofercie znajdziecie m.in. mydła, żele pod prysznic, szampony i odżywki, a także pasty do zębów, wszystkie te produkty powinne być stosowane z wodą tak jak każdy inny podobny produkt do pielęgnacji. Jednak celem stop the water while using me jest, aby ci (i każdy kto wchodzi z łazienki) był świadomy swojej postawy wobec wody i tego jak wielkie ma ona zancznie w naszym zyciu. Ponieważ woda jest cennym zasobem, nawet dla osób, które nie mieszkają w regionach zagrożonych niedoborem wody. 

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

 How to save money on the water?

Summer & Traveling

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blog

 Words

 Bathroom Design Containers

Stop the water while using me | Cleo-inspire Blogstop the water while using me

stop the water while using me

16 komentarzy:

 1. Naprawdę bardzo fajny produkt.
  Idealny na te ciężkie czasy.
  Wszyscy dobrze wiemy, że pojawia się problem z dostępnością wody.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, a problemy warto analizować, a nie bagatelizować :)

   Usuń
 2. Świetna inicjatywa. Bardzo podoba mi się design tych produktów, nie tylko za względu na przesłanie - uwielbiam taki minimalizm na opakowaniach kosmetyków i brakuje mi takich na co dzień w zwykłych sklepach. Problem z opakowaniami po kosmetykach i środkach czyszczących jest ogromny i właściwie trudno go w jakikolwiek sposób rozwiązać (praca w fabryce kosmetyków uświadomiła mi to idealnie), dlatego sama staram się zawsze kupować jak największe opakowania. Może to niewiele, ale jednak wyrzucam dzięki temu znacznie mniej tworzyw sztucznych.
  W podstawówce bardzo duży nacisk kładli nasi nauczyciele na to, żebyśmy zrozumieli, że nie można marnować wody, bo są ludzie, którym jej brakuje na co dzień. Od tamtego czasu zawsze mam tą myśl z tyłu głowy, więc u mnie woda nie leje strumieniami bez potrzeby :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałaś bardzo mądrych nauczycieli w podstawówce ;)

   Usuń
 3. Świetne produkty z ważnym przesłaniem. W łazience zużywamy najwięcej wody, a takie kosmetyki stanowią doskonałe przypomnienie, że musimy oszczędzać wodę, nie tylko dla rachunków ale też dla wyższych celów.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak Aniu. Ja zawsze staram się nie lekceważyć tego co mam.

   Usuń
 4. Słowem ideał. A wody marnować nie można!!!
  ściskam Marysiu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega świetny pomysł!
  Mnie zawsze boli jak ukochany się goli a woda leje się cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się w moim typie kolorystycznym :) Świetna inicjatywa Marysiu.
  Ściskam, M.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się ten pomysł. Ciągle przekonuję swoją drugą połówkę, że woda nie musi lać się, kiedy myje zęby czy bierze prysznic, ale ciężko mi to idzie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. super produkty. niestety, szkoda, że muszą takie powstawać. Gdyby ludzie byli bardziej świadomi,albo chcieliby być...

  OdpowiedzUsuń