sobota, 13 maja 2017

Jak wystylizować wazony na półce i stoliku?

Wazony zaliczają się do tych rzeczy, które w każdym domu być muszą. Jest to przedmiot całkowicie niezbędny i trudno byłoby się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.
Nawet jeśli codziennie nie trzymasz w nich pieknych bukietów kwiatów, sam w sobie stanowi już ciekawą dekorację i element przykuwający oko, w każdym mieszkaniu.


Ich ekspozycja może okazać się jeszcze ciekawasza, jesli odpowiednio je zaaranżujesz, tak jak na poniższych propozycjach. Nie ma więc znaczenia, czy są niewielkiej wielkości i pojemności. Każdy z nich może być absolutnie wyjątkowy.Produkt oraz zdjęcia - brostecopenhagen.com.

7 komentarzy:

 1. Ostatnie zdjęcie <3 W ogóle wszystko takie piękne... Mam prośbę, jestem przed dekorowaniem balkonu, może zastanowiłabyś się nad postem o tej tematyce. Twoje oko, rady byłyby bardzo pomocne ;p Pozdrawiam. Jestem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne aranżacje ! Lubię takie kompozycje z różnych wazonów i ceramicznych naczyń. Są doskonałą dekoracją komody, półek, stolików itp.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie "wystawki". Trochę mniej potem za to wycieranie kurzy pomiędzy, ale cóż. Czego się nie robi dla pięknego domu :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam kilka wazonów - ale każdy z innej parafii.
  A jak przychodzi co do czego to kończy się na filiżance...

  OdpowiedzUsuń
 5. Grunt to nie przesadzić z ilością :) Pięknie prezentują się te dekoracje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post! Mam w domu kilka wazonów, z którymi nie wiedziałam co zrobić. Teraz już wiem jak je zagospodaruję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne inspiracje. Takie dekoracje z wazonów będą wyglądać dobrze w każdym wnętrzu.

  OdpowiedzUsuń