czwartek, 13 stycznia 2022

Dywanik do dziecięcego pokoju.

Dywan w pokoju dziecka, jest tak samo ważny jak w każdym innym pomieszczeniu, równoważnie więc z salonem. Prawda jest taka, że nie można mieć idealnie urządzonego pokoju bez dywanu. Dywan jest czynnikiem, który łączy ze sobą pozostałe elementy wystroju, często stając się jego centralnym punktem, który sprawia, że przestrzeń nabiera tekstury i staję się bardziej przytulna. 

Ogólne wytyczne dotyczące wyboru dywanów do pokoi dziecięcych są takie same, jak w przypadku każdego innego pomieszczenia w domu. Jeśli w pokoju istnieje już wiele kolorów i wzorów, zdecyduj się na bardziej neutralny dywanik. Z drugiej strony, jeśli pokój jest już dość neutralny, możesz wybrać coś bardziej odważnego i wzorzystego.

dywan do pokoju dziecięcego

Pomyśl także o materiale dywanu, który planujesz zastosować w dziecięcym pokoju. Warto zdecydować się na materiał, który przetrwa próbę czasu, tym bardziej, że meble w pokoju dziecka pewnie często będą przestawiane wraz z rozwojem samego malucha. Dzięki małym, a więc i "mobilnym", bawełnianym dywanikom, z powodzeniem możesz je przekładać gdzie tylko chcesz. 

dywaniki do pokoju dziecięcego

okrągły dywanik do pokoju dziecięcego


mata dywan do pokoju dziecięcego

Dywan dziecięcy BLOOMINGVILLE

dywan do pokoju dziecka okrągły


Produkty dostępne na: norr.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

1 komentarz: