niedziela, 10 października 2021

Suszone kwiaty w dekorze.

 Rok 2021 jest zdecydowanie rokiem wielkiego powrotu suszonych kwiatów, choć tak naprawdę już wróciły rok wcześniej (np. suszone gałązki eukaliptusa) choć nie na taką skalę jak teraz. Szczególnie możemy zauważyć ich egzystencję w dekorze w okresie jesiennym, gdzie pojawiają się już w większości aranżacji wnętrzarskich. I nie bez powodu. Po pierwsze są łatwe w utrzymaniu, przyjazne dla środowiska, ponieważ są trwalsze niż kwiaty cięte i nie są wykonane z plastiku tak jak kwiaty sztuczne, a po drugie oferują zupełnie nową gamę wyblakłych opcji kolorystycznych - modnych aktualnie kolorów ziemi.

suszone kwiaty do wazonu

Ponadto bukiety stworzony z suszonych kwiatów to łatwy sposób na dodanie odrobiny tekstury do każdego wnętrza, a przy tym nie musimy ciągle kupować świeżych kwiatów. Taki subtelny bukiet suszonych kwiatów w pięknym wazonie to szybki sposób na dodanie pomieszczeniom odrobiny charakteru i osobowości.

Suszone kwiaty są na szczęście dostępne w różnych odmianach i kolorach. Dlatego nie tylko możesz dowolnie bawić się kolorem, ale także różnymi rozmiarami. Wybierz więc to, co najlepiej pasuje do Twojego wnętrza, w zależności od jego stylu i Twoich potrzeb.

czy można trzymać suszone kwiaty w domu


suszone kwiaty obraz

suszone kwiaty nowy trend

moda na suszone kwiaty

suszone kwiaty do wazonu

suszone kwiaty łazienka

modne wazony na kwiaty

powrót suszonych kwiatów

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

1. JESIENNY BUKIET KWIATÓW W MOIM DOMU.

2. WAZON Z OTWORAMI NA KWIATY.

3. CHARAKTERYSTYKA STYLU BOTANICZNEGO.

4. SPRASOWANE LIŚCIE W RAMKACH OD MOEBE.

5. KOMPOZYCJA KWIATOWA NA PREZENT

4 komentarze:

 1. Kiedyś suszyłam bukiety. Takie pojedyncze pięknie wyglądają. Takie niby nic.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje. Minimalistyczne kompozycje ładnie dopełniają wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie gablotki można zamówić tutaj:
  https://tutumi.pl/dom/salon/biurka-regaly-polki.html

  Można w nich umieścić wspomniane tutaj suszone kwiaty Ale nie tylko. Świetnie nadają się również na pamiatki z naszych podrozy ( sama mam taką gablotkę w głównym miejscu w salonie, z każdej swojej wycieczki, szczególnie z tyh zagranicznych muszę przywieźć jakiś drobiazg, który będzie mi o tej podroży przypominał).

  Podobają mi się również zasuszone kwiaty w ramach na drugim zdjęciu. Któregoś wieczoru, kiedy będę miała więcej czasu, będę musiała się za to zabrać.

  OdpowiedzUsuń