Wielofunkcyjne taborety.

11:56:00 Cleo-inspire 5 Comments

Taboret to mały mebel, który zasadniczo jest zupełnie niedoceniany, a przecież może pełnić tak wiele funkcji w mieszkaniu. W okresie baroku, za czasów Ludwika XIV, taboret był wyściełanym krzesłem bez oparcia, które było przeznaczone głównie do siedzenia dla wysoko urodzonych dam w obecności króla. Obecnie ten mały stołek stojący z boku w prawie każdym mieszkaniu, może być wygodnym przedmiotem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, oraz inspirować różnorodnością zastosowań i wyjątkową jakością. 

Taboret wykonany z dębu

Taboret, wbrew pozorom, może okazać się być bardzo wszechstronny jako sam stołek ale również jako stolikczek na ksiażki czy kawę, najczęściej stosuję się go również jako pomocniczą drabinkę, aby móc zdjąć coś z wyższej półki w domu.

Reasumując: mały taboret to mebel domowy, na którym stajesz, aby dostać się do wysokiej półki, boczna półka, na którą odkładasz przedmioty codziennego użytku, oraz krzesło, na które dzieci mogą się wspinać i siadać do woli, plus dodatkowe siedzisko w domu. 


Inne zastosowania taboretu

Co zrobić z taboretem?

Drabinka w pomieszczeniu

Biały stołeczek w mieszkaniu

Sposób na wystylizowanie taboreta w mieszkaniu?

Taboret z drewna

 Czarny schodek, stołek

Hocker

Step Hockerleiter


Stool in home decor

Zdjęcia oraz produkty dostępne na: connox.de.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Zwyczajnie uwielbiam takie rozwiązania, składane stoły, łóżka zamieniające się w szafe itd itd:) Mega sprawa. Mam do Ciebie też pytanie. Czy przy zakupie mebli zwracasz też uwagę na certyfikaty? (BM Trada ) Sprawa jest dosyc wazna a nie wiem jaka jest tego swiadomosc:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie mobilne mebelki. Sprawdzają się zwłaszcza w małym mieszkaniu.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Funkcjonalne i bardzo praktyczne taborety - świetnie sprawdzą się w każdym mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałby mi się taki taboret w kuchni.

  OdpowiedzUsuń