niedziela, 14 lipca 2019

Kieliszki nie tylko do napojów.

Słowo "kieliszek" od zawsze kojarzy nam się ze specjalnym szkłem przeznaczonym do przeróżnych trunków, najczęściej alkoholowych. I choć kiedyś jedna rzecz, jeden przedmiot, posiadały tylko jedno konkretne przeznaczenie, dzisiaj stawiamy na produkty wielofunkcyjne. Nie tylko jest to właściwe koncepcji minimalizmu, ale także sprzyja niewielkim wydatkom, które nie pozbawią nas stylowości i wciaż urzekają swoim nietuzinkowym wyglądem. 

Do czego więc możemy użyć te same kieliszki? Możliwości jest wiele i z pewością nie ograniczają się tylko do napoji. Przykładową markę, którą zaprezentuje, to marka naszego polskiego sąsiada, niemiecka firma "Koziol", która w swojej ofercie ma bardzo ładne kieliszki Club S z przezroczystego tworzywa sztucznego, oryginalnie ozdobione i urocze w swoim kolorze i formie.

Pomysł na imprezę na różowo

Produkt idealnie nadaje się na desery, napoje, pojemnik na cukierki i itp.... cały wachlarz możliwości w tak niewielkim kieliszku. Można je zabrać ze sobą na piknik, urozmaicić zastawę na stole i wykorzystywac w wielu ciekawych celach. Mi osobiście bardzo przypominają kieliszki z mojego ulubionego amerykańskiego serialu komediowego "Przyjaciele" (ang. Friends). 


Kieliszki niemieckiej marki Koziol

Piknikowe naczyniaProducent: Koziol
Produkt dostępny również na: www.sfmeble.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

7 komentarzy:

 1. Piękna kompozycja, całość wygląd naprawdę imponująco. Kieliszki rzeczywiście są bardzo ładne;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Praktyczne i bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super. Lubię takie rzeczy mające wszechstronne zastosowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi bardzo przypadły do gustu szczególnie barwione kieliszki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak to widzicie - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ ? Takie imprezy firmowe w Krakowie mają sens? Jak to zorganizować, żeby miało ręce i nogi?

  OdpowiedzUsuń