czwartek, 20 września 2018

Niezawodne szuflady kuchenne i organizery.

Gotowanie jest procesem twórczym, wyzwaniem i przyjemnością. Jest to proces obejmujący
najwyższej jakości składniki i delikatne przyprawy, a także profesjonalne akcesoria kuchenne i naczynia. Aby przechowywać wszystkie te niezbędne sprzęty kuchenne profesjonalnie i starannie i zapewnić sobie, że są zawsze łatwo dostępne, warto skorzystać z tzw. organizatorów, zarówno pod względem ich wyglądu, jak i funkcji, które pomagają utrzymać porządek w szufladach. 
Posiadają one naturalny kształt szuflad i przede wszystkim rozszerzone funkcję użytkowe.

Należy przyznać, ze organizacja i utrzymanie porządku, to w kuchni podstawy. Bez tego nie warto nawet zaczynać zabierać się przygotowywanie posiłku, chyba, że lubimy "twórczy" bałagan. 

Przegródki na sztućce

W dzisiejszych czasach szuflady nie służą już tylko przetrzymywaniu w nich sztućce czy przypraw, ale również akcesoria "gabarytowe", takie jak patelnie czy garnki. Dzięki szufladom zapewniamy sobie łatwy i szybki do nich dostęp, co gwarantuje nam wydajność w pracy w kuchni. 

Wszystko ma swoje miejsce, jest uporządkowane i funkcjonalne. Kuchnia wyposażona w taki sposób to marzenie chyba każdej pani domu. W tym przypadku więcej nie oznacza gorzej, bo im więcej szuflad, tym lepiej. Szczególnie takich, gdzie można zamontować przegródki i odseparować akcesoria od siebie. 

Kuchenne organizatory do szuflad

kuchenne szuflady

LEICHT Interior Design Studio

LEICHT KITCHEN INTERIOR

Produkt, Design oraz zdjęcia - leicht.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

5 komentarzy:

 1. Ooo tak.. jeśli ktoś lubi porządek to takie rzeczy są dla niego. Ja wybierając swoją kuchnię też na to zwracałam uwagę i nawet pionowe szuflady z półeczkami są mega przydatne - polecam. Można poukładać ładnie przyprawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie, a porządek w kuchni to sprawa kluczowa.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Dobra organizacja w kuchni to podstawa. Świetne inspiracje.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń