czwartek, 31 maja 2018

Kolaż z plakatów nad biurkiem.

Muszę przyznać, że lubię tworzyć kolaże i co jakiś czas z chęcią je zmieniam, aby wprowadzić trochę nowego wglądu. Niekoniecznie muszą one tworzyć tematyczny moodboard, ale coś, co estetycznie w danym momencie mi się podoba. Zmiany są dobre i zawsze podchodzę do nich z nutką ekscytacji.

Obecny kolaż na moim "druciaku" nad biurkiem, powstał z plakatów, które niedawno zakupiłam, i które mogliście już oglądać tutaj. Są bardzo pozytywne, wnoszą wiele energii i świeżości, oraz są bardzo dobrze wykonane. 


I choć szykuję się do generalnej metamorfozy w moim pokoju biurowym, na razie jest to dobra opcja, aby ten czas, przedzmianowy, jeszcze jakoś przyjemnie wykorzystać i nacieszyć się tymi pięknymi ilustracjami i plakatami. 


8 komentarzy:

 1. Twój kącik biurowy Marysiu jest super !

  Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna aranżacja z plakatów, właśnie szukam inspiracji, bo mam w planach urządzić domowe biuro. Twoje bardzo mi się podoba, pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny patent z tą metalową kratą do wieszania plakatów! Musimy pomyśleć nad wprowadzeniem takiego gadżetu do nas ;) Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń