piątek, 16 marca 2018

Postacie ze Gwiezdnych Wojen na projekcie IXXI.

O holenderskiej innowacyjnej firmie IXXI wspominałam w sposobie na udekorowanie ściany, poprzez system łączący. Z kolei "Gwiezdne Wojny" sama absolutnie uwielbiam i bardzo ucieszyła mnie informacja, że zostały wykupione przez Disney, dzięki czemu rozpoczęto kolejną produkcję filmową dalszych perypetii "Star wars".  Co prawda bałam się odrobinę, że nowe części będą znacznie odbiegać od tych wieloletnich ekranizacji, ale na szczęście, nie zostałam rozczarowana.

Sądzę również, że dla prawdziwych fanów filmu o gwiezdnych wojnach, takie dekoracje ścienne wg. IXXI, mogą być bardzo interesujące i odkrywać zamiłowanie właściciela.

Gwiezdne wojny na plakacie

Niezależnie od tego, czy szukasz idealnej niespodzianki dla fana Star Wars, czy po prostu sam chcesz zaakcentować w swoim mieszkaniu miłość do gwiezdnych przygód, już wiesz gdzie szukać idealnego rozwiązania dla pustej ściany.

Okazywanie lojalności Sojuszowi Rebeliantów lub oddanie się Imperium Galaktycznemu może okazać się w ten sposób całkiem efektowne - zwłaszcza jeśli posiadasz pustą, niewykorzystaną ścianę.
May the Force be with you!

I'm your father

Gwiezdne wojny, robot


Bohaterowie z Gwiezdnych Wojen


Star Wars Rebellion

Ixxi yoda


Stormtrooper

Star Wars Rebellion

Produkt do nabycia na www.ixxiyourworld.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 


5 komentarzy:

 1. Wspaniałe wnętrza!!! :D Uwielbiam SW, świetny pomysł na dekorację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie to wygląda ! Dla miłośników SW świetna gradka :)
  Miłego weekendu :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem jakąś wielką fanką Gwiezdnych... ale pierwsza grafika bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń