wtorek, 8 listopada 2016

Jak zoptymalizować połączenie z internetem?

Projekt wielce innowacyjny, który wzmacnia i poprawia wrażenia użytkownika. 
Plume, to nowy Adaptacyjny System WiFi. Ten minimalistyczny sześciokątny produkt nie zastępuje modemu, ale stanowi jego dodatek. 

Jego funkcja jest prosta: optymalizuje połączenie z Internetem wszędzie tam, gdzie Plume Pod występuje. Dzięki temu będziesz w stanie dostarczyć najszybsze, najbardziej odporne i niezawodne połączenie WiFi w całym domu. Przyznam, że to wielkie ułatwienie, bo powiedźmy sobie szczerze, pomieszczenie oddalone od odbiornika Wifi, zawsze "absorbują" internet wolniej niż te, w którym modem się znajduje.

Plume WiFi

Skromny wygląd, ale także niewielka wielkość Plume stanowić będzię doskonałą dekorację sztuki nowoczesnej w gniazdach zasilania w całym domu. Podkreślając cel niezawodności tego produktu, można zauważyć, że producenci skupili się zarówno na funkcjonalności produktu jak i jego wyglądzie.

Plume WiFi

optymalizacja połączenia z interentem

przenośnik wifi

Plume WiFi

 kompaktowy przenośnik wifi
Zdjęcia oraz produkt pochodzą ze strony minimalissimo.com.

10 komentarzy:

 1. O przydałoby się. Wraz z opuszczeniem Salonu wi-fi traci u mnie swą moc :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam, jak użyteczne przedmioty są dodatkowo świetnie zaprojektowane. Mam teraz taki repeater, ale jest tak brzydki, że ciągle go chowam do szafy. A wi-fi dalej brak :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie. Takie cacko przydałoby się w każdym domu, szczególnie w takiej dizajnerskiej formie. Plus - zero kabli!

   Usuń
 3. Świetny pomysł. U mnie jest podobnie, taki gadżet bardzo by się przydał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny i praktyczny gadżet Marysiu :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 54 yr old Data Coordiator Winonah Jesteco, hailing from Sault Ste. Marie enjoys watching movies like Stargate and Playing musical instruments. Took a trip to Monastery of Batalha and Environs and drives a Ferrari Dino 206SP. moja odpowiedz

  OdpowiedzUsuń