czwartek, 23 października 2014

Sztuka Designu - Design Sztuki

W najbliższą sobotę 25 października 2014 w Wieliczce, przy miłej atmosferze, dobrym poczęstunku i lampce wina, pod hasłem „Sztuka designu – Design sztuki” zostaną zaprezentowane dzieła malarskie i rzeźby najpopularniejszych artystów z Polski z lat 2012-2014.
Otrzymałam zaproszenie, ale z racji odległości dość sporej, wybrać się nie mogę. Jestem jednak przekonana, że warto! Jest to przecież świetna okazja do spotkań z architektami, projektantami i wszelkimi pasjonatami pięknych wnętrz, pomagając i promując polskie talenty, uznane również na świecie.

Sztuka Designu - Design Sztuki

Jesli ktoś ma ochotę, więcej informacji możecie uzyskać pod tym adresem, czasu mało, więc informuje już teraz. Dodatkowo, myślę, że uda mi się zdobyć relacje i zdjęcia ze spotkania. 
Promujmy Polski Design, bo mamy z czego być dumni! 

"Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie udział w powstaniu wspólnego projektu - kalendarza na przyszły 2015 rok. Profesjonalny fotograf i wizażyści pomogą nam uwiecznić chętnych architektów na kartach kolejnych miesięcy nadchodzącego roku. Nasi „modele” pozować będą na tle prezentowanych mebli i innych produktów".

5 komentarzy:

 1. To naprawdę fajna impreza :))), ale szkoda i dla mnie za daleko :(
  Może ktoś pokaże relację :)))
  Pozdrawiam cieplutko! Buziaki!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. ach a ja do Wieliczki mam rzut beretem!
  pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuki i projektowania wnętrz. Będziemy pokazywać rzeźby, obrazy, zdjęcia a przede wszystkim nowinki we wzornictwie meblowym. Wystawa będzie otwarta dla wszystkich aż do odwołania. Zainteresowanych udziałem w sobotnim evencie zapraszam do kontaktu na iwona.duda@4style.pl

  OdpowiedzUsuń