czwartek, 23 czerwca 2022

Wyjątkowa przegroda do wnętrza i nie tylko.

 "Algi" znanej marki Vitra, oprócz wyglądu nie mają wiele wspólnego z glonami i wodą, za to zdecydowanie są wyjątkowym elementem dekoracyjnym pomieszczeń mieszkalnych (i nie tylko) oraz oryginalną praktyczną przegrodą do wnętrz. Ich plastikowa struktura przypominająca te wodne rośliny, sama w sobie wygląda jak nietypowy element dekoracyjny, który idealnie sprawdzi się jako odgrodzenie pomieszczeń w domu, biurze czy nawet na tarasie i balkonie.

Ich nietuzinkowe spektrum możliwości rozciąga się od delikatnych pajęczyn, które mogą służyć również jako kratka dla roślin lub jako kurtyna świetlna, po prawie nieprzenikniony plastikowy żywopłot wykonany z wielowarstwowych alg.

siedzisko w salonie

"Algi " odwołują się do własnej osobistej kreatywności, jednak pomimo tego, że są standardowym, produkowanym przemysłowo modułem, nadal oferują miejsce na indywidualne rozwiązania. Dają więc dużo możliwości do popisu i improwizacji we wnętrzu. 

siatka ogrodzeniowa na balkon


Algue Wall Decoration

parawan do biura

parawan pokojowy

algi marki Vitra

DEKORACJA NA PUSTĄ ŚCIANĘ

Źródło zdjęć oraz produkt dostępny na: www.connox.de.

Design - Vitra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

5 komentarzy:

 1. Dość ciekawie i oryginalnie to wygląda. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalne rozwiązanie. Nie wiem czy zdecydowaałabym się na nie w swoim domu, niemniej wydaje mi się, ze znajdzie wiele zastosowań w budynkach komercyjnych takich jak
  Hotele
  Restauracje
  czy też Salony kosmetyczne (widzę ją na przykład w salonie stylizacji paznokci jako zasłona odgradzająca poszczególne miejsca pracy).

  Od jakiegoś czasu lubię zaglądać na bloga. Można dowiedzieć się wiele na temat nowoczesnego designu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow ale ekstra to wygląda. Efekt jest niesamowity

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG, nie widziałam jeszcze czegoś takiego, bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń