piątek, 3 stycznia 2020

Czajniki SMEG - Retro Akcesoria.

Firma SMEG została założona przez Vittorio Bertazzoni z Guastalla, miejscowości położonej w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, i jest dziś jednym z wiodących producentów sprzętu AGD w kraju.

W drugiej połowie lat pięćdziesiątych Smeg wprowadził na rynek jedną z pierwszych kuchenek gazowych z funkcją automatycznego włączania, zaworem bezpieczeństwa piekarnika i programatorem gotowania.
W połowie lat siedemdziesiątych zwiastowano pojawienie się pierwszych wbudowanych płyt grzewczych i piekarników oraz nawiązanie współpracy z międzynarodowymi architektami i projektantami. To zaowocowało tym, że w kolejnych latach 90., Smeg dodał jeszcze więcej produktów do różnych linii produktów, w tym zlewów, okapów i kolorowych lodówek retro z lat 50., które wkrótce stały się ikonami na całym świecie.

SMEG akcesoria retro
Z pośród wielu produktów marki, aktualnie każdy może wybrać ciekawy retro element do swojej kuchni, bez względu na styl jaki w niej panuje.  Od lodówek po tostery czy czajniki. 

Te wyjątkowe czajniki SMEG w pięknym i ekskluzywnym stylu retro są dostępne w różnych kolorach. W ten sposób zawsze można znaleźć czajnik, który będzie pasował do Twojej kuchni i wystroju wnętrza.
Czajnik SMEG
Złote akcesoria do kuchni
Akcesoria kuchenne smeg
SMEG różowy czajnik

6 komentarzy: