piątek, 3 stycznia 2020

Czajniki SMEG - Retro Akcesoria.

Firma SMEG została założona przez Vittorio Bertazzoni z Guastalla, miejscowości położonej w pobliżu Reggio Emilia w północnych Włoszech, i jest dziś jednym z wiodących producentów sprzętu AGD w kraju.

W drugiej połowie lat pięćdziesiątych Smeg wprowadził na rynek jedną z pierwszych kuchenek gazowych z funkcją automatycznego włączania, zaworem bezpieczeństwa piekarnika i programatorem gotowania.
W połowie lat siedemdziesiątych zwiastowano pojawienie się pierwszych wbudowanych płyt grzewczych i piekarników oraz nawiązanie współpracy z międzynarodowymi architektami i projektantami. To zaowocowało tym, że w kolejnych latach 90., Smeg dodał jeszcze więcej produktów do różnych linii produktów, w tym zlewów, okapów i kolorowych lodówek retro z lat 50., które wkrótce stały się ikonami na całym świecie.

SMEG akcesoria retro
Z pośród wielu produktów marki, aktualnie każdy może wybrać ciekawy retro element do swojej kuchni, bez względu na styl jaki w niej panuje.  Od lodówek po tostery czy czajniki. 

Te wyjątkowe czajniki SMEG w pięknym i ekskluzywnym stylu retro są dostępne w różnych kolorach. W ten sposób zawsze można znaleźć czajnik, który będzie pasował do Twojej kuchni i wystroju wnętrza.
Czajnik SMEG
Złote akcesoria do kuchni
Akcesoria kuchenne smeg
SMEG różowy czajnik

8 komentarzy:

  1. Wow, wyglądają niesamowicie! Te złote są genialne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyglądają świetnie, ale już widzę te odciski paluchów na nich.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawe te produkty. Świetnie się czyta Twojego bloga, można tutaj znaleźć dużo inspiracji.

    OdpowiedzUsuń