czwartek, 22 listopada 2018

Wyjątkowy zegar z migrującymi ptakami.

Gdy przymierzamy się do kupna zegara, zawsze mamy do wyboru dwie wersje: neutralną - prosty, zwykły zegar, który ma służyć tylko celom praktycznym, czyli wyznaczać godzinę i wersję dekoracyjną, czyli ma pełnić taką cechę, która nie tylko sprawia, że pilnujemy czasu, ale także, zegar sam w sobie staję się piękną i nietypową dekorację ścienną. Ja osobiście wybieram wersję numer dwa. 

Odlatujące ptaki, zegar, dekoracja

Jak widzicie można połączyć ze sobą dwie ważne funkcje, dzięki której uzyskujemy potrzebny element w pokoju oraz nietuzinkowy przedmiot dopełniający kropkę nad "i" w wystroju. 

Zegar jest bardzo łatwy w montażu, a ptaki są przyklejane bezpośrednio do ściany. Ułożenie ich zależy od nas samych, preferowane w postaci kołą wokół tarczy zegara, lub w kształcie litery "v", niczym odlatujące do ciepłych krajów ptaki. Sam produkt jest bardzo nowatorski, ale również na tyle neutralny, że wkomponują się w każdy styl w mieszkaniu. 


Migrujące ptaki na ścianie w postaci zegara


Zegar na ścianę

Migrantbird X CLOCK - O form

Ptaki, dekoracja

Czym udekorować ścianę?

Migrantbird X CLOCK - O form

Zegar dekoracją ścienną

Aranżowanie zegara

Żródło zdjęć oraz produkt do nabycia na haoshi.com.tw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny zegar podoba mi się ten motyw z ptakami. Bardzo fajny jest, podoba mi się. Na ścianę idealnie się podoba, świetnie się prezentuje do właśnie błękitnego koloru idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na białej ścianie nie wygląda to za fajnie, jednak muszą się wyróżniać te ptaki jakoś albo zmienić kolor ptaków ale lepsze sa białe na kolorowej ścianie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością na kolorowej ścianie bardziej je widać, wydobywa się kontrast, ale muszę przyznać, że i na białej bardzo mi się podobają.
   Serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Na kolorowej ścianie wygląda absolutnie fantastycznie, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ! Bardzo dekoracyjny projekt :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny taki designerski ten zegar a to te ptaki się przesuwają same czy to my customujemy sobie ten zegar i ustawiamy je jak chcemy ? jak to działa jeśli chodzi o mechanike.

  OdpowiedzUsuń