niedziela, 8 lipca 2018

Dekoracyjne panele meblowe. Jak je wykorzystać?

Dekoracyjne panele na meble, to kolejna doskonała propozycja na to, aby urozmaicić nasz osobisty styl i wprowadzić lekkie zmiany na zwykłych meblach, m.in. tych z Ikei, ale nie tylko. Jesli posiadasz jakąś starą komodę, z którą ciężko byłoby Ci się rozstać, wystarczy mały "makeover" i komoda będzie jak nowa! 

Dzięki tym dekoracyjnym panelom, w których możesz wybierać spośród wielu różnych stylów i wzorów,  stworzysz w konsekwencji przyjemny kontrastujący element wykończeniowy na zwykłej szafce. W ten sposób ze zwykłej, stanie się niezwykła i pozazdroszczą Ci jej wszyscy goście. 

Panele meblowe

Panele dekoracyjne dają nam wspaniałe możliwości, dzięki czemu możemy przekształcić meble z Ikei za pomocą tych łatwych w użyciu nakładek meblowych. 

W związku z tym, że ta popularna sieciówka tworzy, wbrew pozorom, meble dobre i proste, w wyniku czego są doskonałą bazą do zastosowania na nich nieco własnej inwencji twórczej, lub właśnie takich produktów jak te zaprezentowane, do stworzenia czegoś absolutnie unikatowego. Dzięki temu, z łatwością zmienisz ich wygląd i dostosujesz do swojego stylu.

Furniture decor makover

Dekoracja na meble, panele

Odnawianie starych mebli

Jak zmienić wygląd mebli z Ikea?

Lustro na szafce.

Wzory na meblach

Furniture Panels

Produkt dostępny na moonwallstickers.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

9 komentarzy:

 1. Nie miałam nawet pojęcia, że takie coś jak panele dekoracyjne na meble w ogóle istnieje. Często właśnie widziałam na różnych blogach zdjęcia z podobnymi meblami i cały czas myślałam, że one w oryginale są w taki właśnie sposób tworzone. Chyba niedługo zdecyduje się na małą wycieczkę do sklepu IKEA po te cudeńka. Super wpis!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że pomogłam Ci tym artykułem odkryć nowe pomysły i możliwości w zakresie renowacji mebli.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Wygląda to dość ciekawie, jeśli chodzi o meble z ikei to faktycznie takie kanciate zwykłe bez jakiś wyrazistych kształtów, lepiej je właśnie takimi panelami zrobić i mamy unikatowy design, nawet nie widać tego że są to jakieś panele. Jestem ciekaw montażu tego panelu i jak to wygląda cenowo bo to musi być przycięte na wymiar jak nasze meble. Ale bardzo ciekawa opcja o której wcześniej nie słyszałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jest to ciekawa alternatywa, jesli pragniemy zmienić coś w zwykłych meblach.

   Usuń
 3. Świetnie się prezentują Są różnorodne, a dzięki czemu pozwalają na przeróżne metamorfozy :) Które Tobie się podobają najbardziej? Mnie te pierwsze. Polubiłam złoto. Większość ma w sobie jednak chłodne lustra :) Ale za to jaki efekt one daje! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ta pierwsza komoda bajeczna :D

  OdpowiedzUsuń