niedziela, 20 maja 2018

DIY z naklejki korkowej. Dekoracje do domu.

Dawno nie tworzyłam nic z serii "zrób to sam" więc dzisiaj dzielę się kolejnym małym sposobem, jak szybko i skutecznie wprowadzić delikatną, choć wyrazistą zmianę, w dodatkach do domu. Z pomocą przyszła mi korkowa naklejka. Mały rulonik, który znalazłam w sklepie, i na który, na samym początku, nie miałam pomysłu. Przeleżał więc kilka dni w szufladzie czekając aż sobie o nim przypomnę.

Przypomniałam sobie, kiedy spoglądałam na porcelanowy talerzyk z denerwującą mnie dziurką pośrodku. Materiał z korka sprawdzi się tutaj idealnie, pomyślałam. Od myśli do czynu, a zaraz potem, kolejne pomysły przychodziły już same. 

Cork sticker diy

Okazuję się, że naklejka z korka ma cały wachlarz zastsowań, należy tylko znaleźć na nią dobry pomysł. Poza tym, muszę przyznać, że zwykłe rzeczy nią oblepione, nabierają zupełnie nowego, ładniejszego wygladu. Tworzenie z nią bardzo mi się spodobało i już myślę nad kolejnym jej zastosowaniem.

Poniżej przedstawiam 3 różne DIY, które powstały z jej udziałem. Tutorial możecie znaleźć na moim kanale Youtube, po kliknięciu w ten link - 3 DIY z naklejki korkowej. Miłego oglądania.

Pomysły diy do wnętrza.

Dodatki na biurko diy

DIY with a cork sticker

DIY z naklejki korkowej

CORK DIY

DIY kurksticker

Co można zrobić z korka?

Korek DIY

dekoracje diy na biurko

miejsce na klucze DIY

Pomysły na ścianę z korka


Pomysły DIY na ścianę

DIY mit einem Korkenaufkleber

naklejka z korku diy

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE DIY:

6 komentarzy:

  1. Ale jesteś pomysłowa! :) Fantastyczne zastosowanie naklejki korkowej!

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię korek, zbieram korki po winie do szklanego naczynia w kuchni. Twoje korkowe DIY bardzo mi się podobają :). Zwróciłam też uwagę na skórzany góralski breloczek do kluczy.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń