niedziela, 19 marca 2017

Wiosna już za rogiem.... Cleo-inspire Blog Wnętrzarski

Jestem pewna, że już nie tylko ja czuje jej nadejście, choć przywoływałam ją skrupulatnie już tutaj, spoglądając w kalendarz wiem, że już nie muszę. Tylko kilka dni dzieli nas od kalendarzowej wiosny, jak bedzie w rzeczywistości, zobaczymy już sami. Choć słońca dzisiaj u mnie kompletnie brak, a za szarego nieba co chwilę "uatrakcyjnia" nam pogodę drobny deszcz, to i tak wiem, że zmierza ku lepszemu. Udaje się nam coraz to bardziej uciec z ramion zimy!

Co jest najlepszą oznaką wiosny? Oczywiście kwiaty, choć już od stycznia dbam o to (a raczej mąż dba o mnie) abym miała przez cały czas świeże kwiaty w domu. Wierzę, że to pomogło mi w pewien sposób przetrwać styczeń i luty, moje najmniej lubiane miesiące w roku.


Nie dość, że robi się pomalutku wiosennie, o czym wskazuje wyższa temperatura powietrza, to jeszcze mamy dziś niedzielę! Idealnie, jest to bowiem pierwsza niedziela, od bardzo długiego czasu, gdy nie muszę robić nic i mogę w spokoju usiąść oraz popracować na blogu, czy oddać się zwyczajnie innym przyjemnościom. Aż chciało się wstawać!16 komentarzy:

 1. Och super ta wiosna. Podoba mi się ta atmosfera!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo wiosennie.
  Tulipany to podstawa :)
  I jakie świetne czekoladki.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam mieć w mieszkaniu świeże kwiaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tulipany, moje ulubione:)
  Pozdrawiam Jagoda

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam Twój blog od dawna i bardzo mi się podoba. Idzie wiosna, faktycznie i... sama urządzam teraz "mini" biuro domowe i tu mam pytanie - kolorystyka ma być szara i czy pomożesz mi wybrać jakieś fajne meble z https://www.urokdrewna.pl/? Sama bym to zrobiła, ale wolę poradzić się kogoś doświadczonego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marysiu, piękny bukiet tulipanów :) U mnie też tulipany i hiacynty :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia, tulipany i hiacynty w domu oznaczają nadejście wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo piękne fotki, tulipany moje ulubione

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz pewnie sobie zapodam jakieś kwiaty - mam trochę wolnego czasu więc będe miała czas się wreszcie nimi nacieszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 10. wiosna to przede wszystkim idealny okres na remont w domu :D sama zebrałam się w sobie i zabrałam się za nowy wystój sypialni, teraz mam tam kwiecistą tapetę, nowe, duże łóżko z półkami na spodzie, a także nowe zasłony :)

  OdpowiedzUsuń