sobota, 25 lutego 2017

Klocki nie tylko dla dziecka!

Wielu z nas pamięta cztery niesforne klocki, które po złączeniu (niczym puzzle) tworzą jedną całość i ujawniają skrywający się na nich obrazek. Dzieci je uwielbiają, a co powiedzą o nich dorośli?

Takie kwadratowe bloczki to nie tylko  interakcyjna zabawa dla najmłodszych, ale również piękna dekoracja do mieszkania. Poniższe art bloczki kupiłam dla siebie w sklepie on-line wee gallery, który ma do zaoferowania wiele interesujących przedmiotów, głównie z myślą o dzieciach, ale w sposób taki, by również dorośli mogli nacieszyć oczy takimi przedmiotami. 


Obrazki na bloczkach wykonane są w stylu skandynawskim o wysokim kontraście. Odwołują się zarówno do niemowląt, dzieci jak i dorosłych na różne sposoby. Wszyscy jednak musimy się zgadzić, że są zabawne, rozwojowe oraz bardzo dekoracyjne. Bez względu na to, czy postawimy je w pokoju dziecka czy salonie.

Koszt takich klocków to $ 18.95 + przesyłka. Mi spodobały się na tyle, że nawet nie musiałam się nad nimi zastanawiać, bu tutaj, nigdzie takich znaleźć nie mogłam. Jest to również idealny pomysł na prezent :)ART BLOCKS | Cleo-Inspire

Wee Gallery - Klocki nie tylko dla dziecka!


10 komentarzy: